08 Betül Teknik Isıtma Soğutma Servisi

Bursa / Yıldırım

Havalandırma Sistemleri

08 Betül Teknik Isıtma Soğutma Servisi - İrfan Yağcı

Bursa / Yıldırım’da kalorifer sistemleri ve doğalgaz tesisatları alanında çalışmaktayız. Havalandırma sistemleri, kombi ve klimalar için de teknik servis hizmetleri vermekteyiz.

Doğalgaz tesisatı döşeme, kalorifer tesisatı ve havlupan montajı, kalorifer tesisatı kaçak tespiti, kalorifer tesisatı tamiri ve bakımı, kat kaloriferi tamiri, petek temizleme, boru değişimi, kalorifer ve doğalgaz tesisatı proje çizimi, doğalgaz tesisat tamiri konularında işinde uzman bir ekiple çalışmaktayız. Kombi bakım, kombi arıza ve montaj hizmetlerimizin yanısıra su tesisatı arızaları, su kaçağı tespiti, su tesisatı döşeme, tıkanıklık açma, WC gider açma, tuvalet tıkanıklık açma, sıhhi tesisat tamiri, klima bakımı, klima tamiri, klima montajı, klima gaz dolumu, soğutma ve ısıtma sistemlerinin montaj, bakım ve tamir işlerinde profesyoneliz. Elektrikli süpürge tamiri, ütü tamiri, saç kurutma makinesi tamiri, kettle tamiri, ekmek kızartma makinesi tamiri, tost makinesi tamiri, çay makinesi tamiri, blender tamiri, mutfak rabotu tamiri vb. küçük ev aletleri tamiratlarınızı ekonomik fiyatlarla ve kaliteden ödün vermeden yapmaktayız.

Dükkanımızda ısıtma ve soğutma cihazlarının ikinci elden alım ve satımı yapılır. Haftanın 7 günü sunduğumuz servis hizmetlerinden faydalanmak için ücretsiz çağrı hattımızı arayarak detaylı bilgi ve randevu alabilirsiniz.

Hizmet Verdiği Kategoriler

Pazartesi
Salı
Çarşamba
Perşembe
Cuma
Cumartesi
Pazar