3a1k Eğitim Akademisi

Bursa / Nilüfer

Eğitim / Eğitmenler

1Yorum
1.0Puan

3a1k Eğitim Akademisi - Zeynep Kızak

Akademimizde, nitelikli ortamlarda ailelerinizle kaliteli zaman geçirmeye olan ihtiyacınızı karşılamak amacıyla rehberlik hizmetleri verilmektedir. Bursa / Nilüfer İlçesi Altınşehir mahallesinde bulunan kurumumuz pazar günleri hariç haftanın 6 günü açıktır.

Akademimizin temel amacı çocuklarınızın ilgi ve yeteneklerini keşfetme süreçlerinde yanlarında olmak, özel etkinlikler planlayarak çocukların oynarken, eğlenerek öğrenmelerini ve gelişmelerini desteklemektir. Bu amaçla yuva sıcaklığındaki eğitim akademimiz ve Yaşam Kafe'mizde sizlere ve çocuklarınıza kaliteli, özgün hizmet sunmanın mutluluğunu ve gururunu yaşamaktayız.

Çocuk Gelişim Takibi, Okul Çağı Çocuk, Ergenlik Dönemi, Veli Rehberlik ayrıca Kişisel Gelişim hizmetlerimizle ihtiyaç duyan herkese arkadaş sohbeti sıcaklığında rehber olmayı amaçlıyoruz. Hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi ve randevu almak için lütfen bizleri ücretsiz çağrı hattımızdan arayınız.

Hizmet Verdiği Kategoriler

Kesinlikle okul çok kötü. Yapılan yemeklerin malzemeleri kalitesiz zaten yemek listesinin birebir yemekleri çıkmıyor. Temizliği de hiç iyi yapılmıyor, çok pis okul.

Gamze Sert - 18.09.2018

1Puan
Pazartesi
Salı
Çarşamba
Perşembe
Cuma
Cumartesi
Pazar