A-Y-Z MÜZİK

Ankara / Mamak

Müzik Aletleri / Evleri

3Yorum
10Puan
Hemen Ara

A-Y-Z MÜZİK - Onur Yalçın

Ankara Mamak’ta stüdyo kayıt ve müzik evi olarak faaliyet göstermekteyiz. Ankara’nın her noktasına haftanın her günü hizmetlerimizi götürmekteyiz.

Her türlü stüdyo kaydı, müzik kaydı, stüdyo işlemleri, film yapımı, klip çekimi, ses kaydı, video çekimi, miks, mastering, arrange,​​​​​​​ yasal CD ve albüm yapımı, bordrolu olarak tüm dijital platformlarda satış ve pazarlama hizmetleri vermekteyiz. Ayrıca kurumsal ve bireysel organizasyonlarınız için müzisyen temini, iç veya dış mekân için ışıklandırma ve seslendirme, düğün orkestra organizasyonları, müzik organizasyonları gibi ihtiyaçlarınızda çözüm ortağınız olmaktayız. A-Y-Z Müzik olarak aynı zamanda bağlama, gitar, org, davul, akustik davul ve üflemeli çalgılar üzerinde bireysel veya sınıf tipi eğitim hizmetleri vermekte ve müzik aletleri satışı yapmaktayız. Her türlü mekân için ses sistemi kurulumu ve hoparlör kiralama hizmetlerimizle birlikte, özel geceleriniz için alanında uzman DJ, gitarist, piyanist arkadaşlarımız özenle çalışmaktadırlar.

Hizmetlerimizden yararlanmak ve detaylı bilgi almak için ücretsiz çağrı hattımızdan bizlere ulaşarak taleplerinizi iletebilirsiniz.

Hizmet Verdiği Kategoriler

Ankara'nın en samimi ve mütevazi stüdyosu. Onur Bey'in sazı ve sesi başkadır. Başarıların her zaman devamı dilerim. Herkese tavsiye ediyorum.

Caner Pehlivanoğlu - 26.06.2018

10Puan

Klip ve stüdyo çalışmalarımı kendileriyle yaptım. Her şey tam istediğim gibi oldu. İlgi ve alakanıza çok teşekkür ederim. AYZ Müzik ve Film Yapımı firmasını herkese tavsiye ederim.

Halil Ertem - 26.06.2018

10Puan

Tamamen işinin ehli, Ankara'da sayılı stüdyolardan birisi. Profesyonel ses kayıt olarak müthiş bir yer. Tek kelimeyle harika.

Ramazan İşgüzar - 26.06.2018

10Puan
Pazartesi
Salı
Çarşamba
Perşembe
Cuma
Cumartesi
Pazar