Güneşler İnşaat Dekorasyon Tesisat

İstanbul / Çekmeköy

Kalorifer / Doğalgaz Tesisatı

Güneşler İnşaat Dekorasyon Tesisat - Abdullah Güneş

Güneşler İnşaat olarak İstanbul Çekmeköy’ de kalorifer sistemi ve doğalgaz tesisatı, su ve sıhhi tesisat alanlarında faaliyet göstermekteyiz. Ayrıca boya, badana, laminant ve ahşap parke, fayans ve karo döşeme, alçı, kartonpiyer ve cephe yalıtım alanlarında uzman kadromuzla hizmet vermekteyiz. Ataşehir, Ümraniye, Çekmeköy, Sancaktepe bölgelerinde tüm semtlere hizmet vermekteyiz.

Kalorifer sistemleri, doğalgaz tesisatı döşeme, doğalgaz tesisatı tamiri, doğalgaz tesisatı servisi, doğalgaz tesisatı montajı, doğalgaz iç tesisat döşeme, kalorifer tesisatı bakımı, kalorifer tesisatı döşeme, kalorifer tesisatı tamiri, su tesisatı tamiri, su tesisatı döşeme, sıhhi tesisat tamiri işlerinizi itina ile yapmaktayız. Ayrıca alçı ve kartonpiyer yapımı, alçı duvar yapımı, dekoratif alçı uygulamaları, asma tavan yapımı gibi her çeşit alçıpan uygulaması yapmaktayız. Boya badana işleri, iç cephe boyama, dış cephe boyama, dekoratif boya, sıva, ihtiyaçlarınızda hizmet vermekteyiz. Mutfak, banyo, zemin ve duvarlara fayans döşeme, granit döşeme, kalebodur döşeme ve karo döşeme, parke uygulama, ahşap parke uygulama, laminant parke uygulama, granit seramik mutfak tezgâhı, mantolama ve izolasyon uygulamalarımız ile yaşam alanınızı güzelleştirmekteyiz.

Ürün çeşitliliğimiz ve uygun fiyatlarımızla aklınıza gelebilecek tüm iç yapı hizmetlerini sunmaktayız. Haftanın her günü ücretsiz çağrı hattımızdan bize ulaşarak detaylı bilgi alabilirsiniz.

Hizmet Verdiği Kategoriler

Pazartesi
Salı
Çarşamba
Perşembe
Cuma
Cumartesi
Pazar