Aca Teknoloji

Mersin / Akdeniz

Alarm / Kamera Sistemleri

Aca Teknoloji

Mersin-İçel / Akdeniz ilçesinde Pronet Güvenlik Sistemleri hizmetleri vermekteyiz. Pronet Güvenlik Sistemleri resmi çözüm ortağı olarak verdiğimiz hizmetler ile evinizi hırsızlık başta olmak üzere yangın ve gaz kaçağı gibi olaylara karşı karşı koruma altına alıyoruz. Ayrıca Acil Sağlık, Pronet Panik Butonu ve kameralı güvenlik sistemi Pronet Kameram uygulamaları da verdiğimiz hizmetler arasında.Ev Güvenlik Sistemleri hizmetlerimizin yanı sıra hırsızlık, yangın, acil sağlık, gaz kaçağı ve panik butonu hizmetlerini içeren İşyeri Güvenliği paketlerimiz de bulunmaktadır.Hem ev hem de işyerleri için hırsızlık, yangın, acil sağlık, gaz kaçağı ve panik butonu hizmetlerini içeren 5 Korumalı Güvenlik Paketini tercih edebileceğiniz gibi, yine tercihinize göre, su baskını ve nem dedektörü, ısı dedektörü, cam kırılma dedektörü, kasa darbe dedektörü gibi ek dedektörler ile güvenlik tedbirlerinizi arttırabilirsiniz.Bunun yanı sıra pahalı güvenlik kamerası sistemlerine alternatif olarak geliştirilen ve özellikle bakıcısıyla birlikte evde kalan çocukların güvenliklerini sağlamak için geliştirilen kameralı güvenlik sistemi Pronet Kameram hizmetinin kurulumunu da gerçekleştiriyoruz. Bu hizmet sayesinde evinizi akıllı telefonlarınız, tabletleriniz ya da bilgisayarlarınız ile 7/24 izleyebilirsiniz.Ayrıca acil bir durumda telefonunuzdaki tek bir tuşa basmanız sayesinde yakınlarınıza yerinizi bildiren Pronet Panik Butonu uygulamasından da yararlanabilirsiniz.Pronet’in Kurumsal Güvenlik Çözümleri ile ilgili olarak da bizimle iletişime geçebilirsiniz. Kurumsal Güvenlik Çözümü hizmetlerimiz içerisine alarm sistemleri, kamera sistemleri, geçiş kontrol sistemleri ve kişi sayma sistemleri bulunmaktadır.Ücretsiz keşif için lütfen bizimle iletişime geçiniz.Firmamız Türkiye’nin önde gelen dijital yayın platformlarından biri olan D-Smart’ın Mersin ilinde bayii ve yetkili servisi olarak hizmet vermektedir.

D-Smart Abonelik ve Üyelik İşlemleri

D-Smart Kurulumu ve Aktivasyonu

Uydu Alıcı Bakım ve Onarımı

Çanak Anten Montajı

Çanak Anten Bakım ve Onarımı

Smile İnternet Hizmetleri

ile ilgili tüm işlemler D-Smart Yetkili Servisi olarak tarafımızdan gerçekleştirilmektedir.

D-Smart hizmetlerini iş yeriniz için talep etmeniz durumunda satın alacağınız D-Smart Ticari Abonelik ile ilgili olarak da yine üyelik, kurulum, aktivasyon ve teknik servis hizmetlerini müşterilerimize sunmaktayız.

D-Smart dünyası ile ilgili daha detaylı bilgi almak, abonelik başlatmak ya da mevcut ürününüz ile ilgili tüm konularda D-Smart Yetkili Servisi olan firmamızla iletişime geçebilirsiniz.

Hizmet Verdiği Kategoriler

Pazartesi
Salı
Çarşamba
Perşembe
Cuma
Cumartesi
Pazar