Açı Reklam

İstanbul / Ataşehir

Tabela / Dijital Baskı

Açı Reklam - Volkan Barabar

İstanbul / Ataşehir’de tabela ve dijital baskı alanında çalışmaktayız. Tabela reklamcılığı konusunda sunduğumuz estetik tasarımlarla bireysel ve kurumsal müşterilerimize profesyonel düzeyde hizmet vermekteyiz.

Tabela yapımı, led tabela, ışıklı tabela, ışıksız tabela, reklam panosu, araç giydirme, tabela kutu harf, tabela montajı, saatli tabela, kayan yazı, paslanmaz kutu harf, pleksi kutu harf, totem tabela, krom kutu harf, örümcek stand, yönlendirme tabelası, araç kaplama, 3M dijital baskı, neon tabela, winner gibi işlerimizi kaliteli işçilik ve dayanıklı malzeme kullanarak yapmaktayız. Tabela reklamı, fuar standı, dijital baskı, lazer kesim, folyo kesim vb. ihtiyaçlarınızda zamanında iş teslimine önem vererek çalışmakta ve ürünlerimizi müşterilerimizin beğenisine sunmaktayız. Kurumsal müşterilerimizle uzun vadeli anlaşmalar kapsamında da çalışmaktayız. Stand, raket pano, bilboard, kentvizyon sistemleri imalatımız ve çok sayıda ülkeye ihracatımız vardır.

Pazar günleri hariç haftanın 6 günü açığız. Tabela, reklam, stand, dijital baskı gibi işleriniz için firmamıza bekleriz. Ücretsiz çağrı hattımızdan bizleri arayabilir ve daha detaylı bilgi edinebilirsiniz.

Hizmet Verdiği Kategoriler

Pazartesi
Salı
Çarşamba
Perşembe
Cuma
Cumartesi
Pazar