Ustası Burada
Ustası Burada

Acil Oto Çekici

Acil Oto Çekici

Uzun bir yolculuk yada şehir içi trafiğinde yaşadığınız bir kaza yada mekanik bir arıza sebebiyle çaresiz kaldığımız durumlar hepimize başına gelmiştir. Özellikle aracınızda tek başına yolculuk etmiyor ve aieniz ile birlikte günün herhangi bir saatinde yolda kalmışsanız acil oto çekici hizmetinin ne kadar önemli olduğunu da tecrübe etmişsinizdir. Bu hizmetin aciliyeti kadar alacağınız hizmetin güvenilir ve kaliteli olması da oldukça önemlidir. Hasarlı yada arızalı aracınızın daha fazla hasar görmemesi adına profesyonel bir müdahale ile çekici aracına alınması oldukça dikkat isteyen bir işlemdir. Aracınız yoldan çıkarak ulaşılması zor bir alana yuvarlanmış olabilir, yada takla atarak ters bir durumda kalmış olabilir. Bu tür istenmeyen durumlarda özellikle doğru müdahale hayati önem taşımaktadır. 

Aracınız birdenbire sebebini bilmediğiniz bir nedenle arızalandığında ve şehir içi trafiğinde yolda kalmışsanız diğer sürücelerinde güvenliğini tehlikeye atıyor olabilirsiniz. Aracınızı kendi imkanları ile akıcı şehir trafiğinden bağımsız bir nokaya alma imkanınız da bulunmayabilir. Bu tür durumlarda mümkün olan en kısa sürede olduğunuz konuma ulaşabilen bir acil oto çekici servisi zor anlarınızda en büyük kurtarıcınız olacaktır. Aracınızı bulunduğu adresten talep ettiğiniz herhangi bir servis yada noktaya ulaştırma işlemini en doğru ve kusursuz şekilde oto kurtarıcı servisi yerine getirecektir. 

Acil Oto Çekici Hizmetleri

Acil oto çekici servisi aracınızı sadece bulunduğu yerden başka bir noktaya transfer işlemini gerçekleştirmekle kalmayıp sizi yönlendirme konusunda da destek vermektedir. Birçok oto kurtarıcı servisi sağladıkları akü desteği ile yerinde servis hizmeti sunarak yola kaldığınız yerden devam etmenizi sağlamaktadır. Ayrıca oto lastik ile ilgili bir sorunuznuz varsa yine acil oto çekici servisi lastik temini desteği ile zamandan tasarruf etmenizi sağlayabilir. Eğer bulunduğunuz il yada bölge bilmediğiniz bir lokasyonsa aracınızın arızası ile ilgili sizi en doğru oto tamircisine yada oto lastik servisine yönlendirebilir. Bu tür durumlarda profesyonel ve müşteri memnuniyeti odaklı çalışan bir oto çekici servisi en büyük yardımcınız olacaktır. Bu anlanda K belgesi sahibi, gerekli ehliyet ve ruhsata sahip araçlar ile yapılan oto çekici hizmetlerini seçmenizi ve hizmeti almadan önce doğru firma yada kişiyi aradığınızdan emin olmanızı öneririz. Günümüzde bir çok oto çekici servisi hizmet aldığınız oto kurtarma aracını mobil cihaz üzerinden izleme imkanı da sunmaktadır. Bu sayede aracınız ile yolculuk yapmanıza gerek olmadığı durumlarda aracınızın çizdiği rota hakkında bulunduğunuz yerden bilgi sahibi olabilirsiniz. 

Acil Oto Çekici Fiyatları

Oto kurtarma yol yardım fiyatları tabi ki bulunduğunuz bölgenin merkeze olan uzaklığı, aracınızın hasar ve arıza durumu gibi etkenlerle değişkenlik gösterebilir. Bazı durumlarda sadece kendi aracınız için değil hasara yol açan diğer araçlar için de oto çekici hizmeti almak isteyebilirsiniz. Zor durumlarınızda fahiş fiyatlar ödememek adına oto çekici hizmeti almadan önce hizmeti alacağınız firmanın güvenirliliğinden emin olmanız gerekmektedir. Acil oto çekici fiyatlandırmasında uygulanan bazı kriterler vardır. Fiyat belirlemelerinde bu kriterler baz alınarak müşteriye en makul cevap verilir. 

Bulunduğunuz konum maliyeti belirleyen en önemli husustur. Talep etmeniz durumunda ilgili servis sağlayıcısının adresinize en yakın oto çekici aracını size yönlendirmesi gerekir. 
Bazı oto kurtarma işlemleri aktarmalı olarak gerçekleşebilir. Bu konuda maliyet anlamında artı bir yük demektir. Oto çekicisi aracı teslim edeceği en doğru lokasyonu belirleyerek aktarma maliyetlerini en aza indirebilir.
Oto kurtarma işleminde ekstra olarak aracınızın durumuna göre farklı aparat ve malzemeler gerekebilir. Kaza yada hasar anında bu durumu oto çekicisine bildirmeniz maliyeti hesaplamak adına yol gösterici olacaktır. 
Araç kurtarma işleminde çoklu oto kurtarma talebi de fiyatı belirleyen önemli bir husustur. Bazı durumlarda çoklu araç taşıma kapasitesine sahip araçlar yönlendirildiğinden maliyet anlamında farklar oluşabilir. 
Aracınızda bir hasar yada kaza durumu söz konusu değil sadece anahtarınızı kaybettiğiniz için oto çekici hizmeti alacaksanız daha az maliyetli oto kurtarma araçları yönlendirilerek maliyet anlamında kısıtlamaya gidilebilir. 

Ayrıca bir çok oto çekici servisi zor durumları daha da zorlaştırmamak adına ödeme esnasında kredi kartı seçeneğini de müşterilerine sunmaktadır. Yada günümüzde kullanılan fast ödeme seçeneği ile 24 saat güvenli ödeme seçeneğini tercih edebilirsiniz. 

Kaskolu Oto Çekici

Birçok oto kurtarma servisi sigorta şirketleri ile yaptıkları anlaşmalar sonucunda oto kurtarma işlemini kasko poliçesi kapsamında yapmakta ve sürücelerden ücret talep etmemektedir. ustasiburada.com üzerinde yapacağınız oto kurtama işlemleri için iletişim kurduğunuz oto çekici servisi ile kasko poliçeniz hakkında bilgi verebilirsiniz. Bu sayede taşıma işlemi poliçeniz ile birleştirilerek herhangi bir ücret ödemeden hizmet alabilirsiniz. Kaskolu oto çekici hizmetlerinde aracın kazaya karışma şartı bulunmaz. Tek kriter aracın herhangi bir sebeple hareket etmemesidir. Bu nedenle kaskolu oto kurtarma hizmeti alacağınız zaman her şartta aracınız istediğiniz servise yada konuma güvenli bir şekilde ulaştırılır. Tabi bu durumlarda aracın size ait olduğunu oto çekicisine belgelemeniz gerekmektedir. 

Acil Oto Çekici Servisleri İçin Ustasiburada.com

ustasiburada.com kurulduğu günden bu yana müşterilerin özellikle acil servis ihtiyaçlarında mümkün olan en kısa sürede nitelikli hizmete ulaşabilmelerini amaçlamıştır. Gereksiz prosedürler ile zaman kaybına fırsat vermeden saniyeler içinde adresinize en yakın acil oto çekici servisine aracısız bir şekilde doğrudan ulaşmanız, usta ile birebir diyalog kurabilmeniz, yetki belgeli ve çalışma ruhsatına sahip ustalardan hizmet alabilmeniz için adresinize en yakın acil oto çekici ustasiburada.com'da sizler için biraraya geldi. Dilediğiniz acil oto kurtarma firmasının profilini inceleyebilir, fotoğraf ve belgeler bölümüne göz atabilir, firma yada usta hakkında çeşitli konularda yapılan puanlamalar hakkında fikir sahibi olabilirsiniz. En önemlisi de dilediğiniz ustaya ücretsiz çağrı hatları üzerinden doğrudan ulaşım imkanı bulabilirsiniz. ustasiburada.com uygulamasına tarayıcınız üzerinden ulaşabildiğiniz gibi ayrıca Google Play, Apple Store yada AppGalery uygulamalarından ücretsiz olarak indirebilirsiniz.