Ustası Burada
Ustası Burada

Acil Oto Lastik

Acil Oto Lastik

Seyir halindeyken başımıza gelmesini en istemediğimiz hadise oto lastik arızalarıdır. Sürüş güvenliğini tehlikeye atması, değişim işlemlerinin uzun sürmesi, tamiri mümkün olmayan lastikler için muadil lastik temini gibi durumlar için acil oto lastik servisine ihtiyaç duyabilirsiniz. Patlayan yada hasar alan lastiklerlerle yola devam edilmesi hayati riskleri de beraberinde getirecektir. Bu nedenle aracınızın lastik ikaz lambası yanmışsa yada lastikleriniz ile ilgili en küçük bir problem yaşadığınızda acil oto lastik servisinden destek alabilirsiniz. Gezici oto lastik servisleri bulunduğunuz bölgeye en hızlı şekilde ulaşarak yaşadığınız sorun ile ilglili tespitlerini yaptıktan sonra onay vermeniz durumunda gerekli işlemleri gerçekleştirecektir. 

Acil oto lastik servisleri günün her saati hizmet veren kuruluşlardır. Her ebetta araç için gerekli tüm teknik ekipmana sahip olan servis araçları ile sorunun çözümü odaklı çalışmaktadırlar. Acil oto lastik servislerinin verdiği hizmetler aşağıdaki gibidir;

Lastik Değişimi
Lastik Yaması
Yedek Lastik Temini
Çıkma Lastik
Orjinal lastik

Yerinde Lastik Tamiri
Yerinde Lastik Değişimi
Gezici Oto Lastik Servisi
Gece Açık Lastikçi
Pazar Günü Açık Lastikçi

Bu hizmetler için binek oto, ticari araç, minibüs, kamyonet, kamyon, tır, traktör, iş makineleri gibi tüm araç gruplarında tüm işlemler acil oto lastik servisleri hizmeti kapsamındadır. Özellikle otobanlar, çevre yolları gibi şehir merkezine uzak olan noktalarda acil lastik servisine daha fazla ihtiyaç duyulmaktadır. Lastiği patlamış bir tır yada ailesi ile birlikte seyahat eden bir binek oto için gece saatlerinde hizmet verebilen bir acil oto lastik servisinin önemi oldukça büyüktür. 

Gezici Oto Lastik Servisi

Bazı durumlarda aracınız ile hareket etmeniz mümkün olmayabilir. Kotü bir yolda patlayan yada aracınızın başına geldiğinizde tamamen inmiş bir lastik ile yola devam etmeniz mümkün değildir. Özellikle ticari araçlara normalin üzerinde yüklenen malzemeler de lastik basınçlarında arızalara neden olmaktadır. Bu tür durumlar için tam donanımlı bir gezici oto lastik servisi ihtiyaç duyduğunuz anda ve yerde yanınızda olabilir. Gezici oto lastik servis araçları içinde neredeyse bir oto lastik iş yerinde bulunan tüm ekipmanlar bulunabilir. Ayrıca her ebatta orjinal ve çıkma lastik seçenekleri de gezici oto lastik servislerinin içinde özel bölmelerde yer alır. Lastiğinizin tamiri mümkün değilse bütçeniz ve tercihinize göre yedek oto lastiklerinizi gezici oto lastik servisinden temin edebilirsiniz. 

Mobil Lastik Servisinin Avantajları

Mobil lastik servisleri sundukları hizmeti sizin bulunduğunuz konumda tamamlarlar. Bu sebeple birçok sürücü için acil oto lastik servislerinin önemi büyüktür. Araç sahipleri için mobil lastik servislerinin sunduğu çok sayıda avantaj bulunmaktadır. Bu faydalar sayesinde yola kaldığınız yerden devam edebildiğiniz gibi zamandan da tasarruf etmiş olursunuz. Acil oto lastik servisinden hizmet almanın faydalarını bir kaç madde ile sıralayalım;

Mobil lastik servislerinde sıra beklemeden sadece sizin aracınıza özel hizmet alabilirsiniz. 
Aracınızı oto lastik servisine götürmediğiniz için zamandan ve yakıttan tasarrut etmiş olursunuz
Lastik tamiri yada değişimi işlemi yerinde yapıldığından yolculuğunuza kaldınız noktadan devam edebilirsiniz. 
Yerinde lastik değişimi sayesinde aracınız daha fazla hareket etmediği için jantlarınızda deforme işlemi gerçekleşmez
Acil oto lastik servisleri gece geç saatlerde, resmi tatil günlerinde yada hafta sonları aralıksız hizmet verdikleri için ihtiyaç duyduğunuz hizmete ulaşmanız daha kolay olacaktır. 

Yerinde Lastik Değişimi

Oto lastik firmaları artan rekabetçi piyasa koşullarında müşterilerine daha yakın olabilmek için çeşitli hizmetleri de firma bünyelerinde sunmaktadır. Bunlardan biri de yerinde lastik değişim hizmetidir. Acil oto lastik servisleri kendi iş yerlerinde edindikleri tecrübe ve bilgi birikimini yerinde lastik değişim hizmetleri ile araç başında müşterilerinin bulundukları noktaya aktarmaktadır. Yerinde lastik değişimi hizmeti almak isteyen sürücülerin de bu anlamda dikkat etmesi gereken konular bulunmaktadır. 

Yerinde lastik servisi alacağınız firmanın gerekli çalışma izinlerinin olduğuna dikkat etmelisiniz. 
Mobil lastik servislerinin önceliği eğer tamiri mümkünse hasarlı lastiği tamir etmek olmalıdır. Gerekli incelemeleri yapmadan doğrudan lastik değişimi talebinde bulunan mobil lastik servisinden detaylı bilgi almanızı öneririz. 
Yerinde lastik servisleri fiyat anlamında müşterilerinin zor durumundan faydalanıp fahiş fiyatlar talep etmezler. Böyle bir talep ile karşılaşmanız durumunda gezici lastik servislerinin bağlı bulundukları merkez ile iletişime geçmenizi öneririz. 
Alanında yetkin bir ustanın tamir etmediği yada montajını yapmadığı lastikler çok zaman geçmeden yine başınıza dert açacaktır. Gezici lastik servisi araştırmalarınızda firmalar hakkında yapılan puanlama ve yorumlara dikkat etmenizi öneririz. 

Acil Oto Lastik Servisleri İçin Ustasiburada.com

ustasiburada.com kurulduğu günden bu yana müşterilerin özellikle acil servis ihtiyaçlarında mümkün olan en kısa sürede nitelikli hizmete ulaşabilmelerini amaçlamıştır. Gereksiz prosedürler ile zaman kaybına fırsat vermeden saniyeler içinde aracınıza en yakın acil lastik servisine aracısız bir şekilde doğrudan ulaşmanız, usta ile birebir diyalog kurabilmeniz, yetki belgeli ve çalışma ruhsatına sahip ustalardan hizmet alabilmeniz için aracınıza en yakın acil lastik servisleri ustasiburada.com'da sizler için biraraya geldi. Dilediğiniz acil oto lastik firmasının profilini inceleyebilir, fotoğraf ve belgeler bölümüne göz atabilir, firma yada usta hakkında çeşitli konularda yapılan puanlamalar hakkında fikir sahibi olabilirsiniz. En önemlisi de dilediğiniz ustaya ücretsiz çağrı hatları üzerinden doğrudan ulaşım imkanı bulabilirsiniz. ustasiburada.com uygulamasına tarayıcınız üzerinden ulaşabildiğiniz gibi ayrıca Google Play, Apple Store yada AppGalery uygulamalarından ücretsiz olarak indirebilirsiniz.