Ad Grup

İzmir / Karabağlar

Yazıcı / Baskı Cihazları Tamiri

Hemen Ara

Ad Grup - Tamer Kurt

İzmir’ de 2005 yılından bu yana aynı adreste faaliyet gösteren firmamız, İzmir’ de ilk mobil dolum hizmetini başlatmıştır. İyi bir hizmetinin başlangıcı bizi aramakla başlar.." sloganı ile çıktığı bu yolda uzman kadrosu ve müşteri ilişkilerinde gösterilen hassasiyet ile geçen kısa süre içerisinde onlarca kurumsal bakım anlaşmalı müşteri portföyüne ulaşmıştır.

Yazıcınız bozuldu ve hemen bir çözüm bulmak istiyorsunuz hiç vakit kaybetmeden firmamız ile iletişime geçerek ister mobil ekibimizi taleb ederek yerinde tamir isteyebilir isterseniz teknik servis noktamıza yazıcınızı getirerekte destek almanız münkün. İzmir ve Manisa'nın tüm bölgelerinde hizmet veren firmamız profesyonel ekibi ve alanında uzman teknik ekibiyle size destek vermekten mutluluk duyacağız.

Yazıcınızın toneri bittiği durumlarda firmamız ile iletişime geçerek hemen mobil ekibimizi çağırabilir toner dolum işlemini gerçekleştire bilirsiniz.

Firmanızın yazıcıya ihtiyacı var ve bu konuda etkili bilgiye sahip değilsiniz hiç kafanızı yormadan sizin yerinize size uygun yazıcı modellerimiz ile kurulumunu yapıyor hiçbir ekstra ücret ödemeden tüm yazıcı tamir ve bakımlarını gerçekleştiriyoruz.

Yazıcı Yedek Parça, Hp Orjinal Tonerler, Sarf Malzeme Satışı, Hp Kurumsal Destek ve daha fazlsı için ücretsiz çağrı hattımız üzerinden bize ulaşabilirsiniz.

Hizmet Verdiği Kategoriler

Pazartesi
Salı
Çarşamba
Perşembe
Cuma
Cumartesi
Pazar