Hızlı Cep Servis

İstanbul / Maltepe

Cep Telefonu Tamiri / Servisi

0Yorum
10Puan

Hızlı Cep Servis - Mustafa Koyuncu

İstanbul / Maltepe’de cep telefonu tamiri ve teknik servisi olarak faaliyet göstermekteyiz. Her marka cep telefonu tamir, bakımı yapmakta ve yazılım alanında hizmet vermekteyiz.

İPhone, İPad, İPod, Samsung, HTC, Casper, Lenovo ve daha pek çok marka cep telefonu tamiri ve bakımı, ekran değişimi, batarya değişimi, anakart değişimi, ekran koruyucu, program yükleme, şarj tamiri, İcloud kilit açma, sim kilidi açma, tablet tamiri, tablet ekran ve cam değişimi, yedek parça ve aksesuar satışı yapmakta, aynı zamanda teknik servis hizmetleri vermekteyiz. Güvenlik kamerası montajı ve kurulumu, güvenlik kamerası sistemleri, güvenlik kamera yer değiştirme ve ayarı, 4-5-6 kamera güvenlik sistemleri montajı uzman personellerimiz tarafından yapılmaktadır. Ayrıca yazılım geliştirme, web sitesi kurma, e-ticaret sitesi kurma, market, mağaza ve restoran otomasyonu, depo, hastane, kütüphane otomasyonu, araçta satış uygulamaları, muhasebe yazılımı, oto tamirci ve lokanta web sitesi kurulumu gibi her türde işletmenin yazılım ve web sitesi işlerini itina ile yapmaktayız.

Hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi almak ve taleplerinizi iletmek için haftanın her günü ücretsiz çağrı hattımızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

Hizmet Verdiği Kategoriler

Pazartesi
Salı
Çarşamba
Perşembe
Cuma
Cumartesi
Pazar