Hızlı Cep Servis

İstanbul / Maltepe

Cep Telefonu Tamiri / Servisi

8Yorum
10Puan

Hızlı Cep Servis - Mustafa Koyuncu

İstanbul / Maltepe’de cep telefonu tamiri ve teknik servisi olarak faaliyet göstermekteyiz. Her marka cep telefonu tamir, bakımı yapmakta ve yazılım alanında hizmet vermekteyiz.

İPhone, İPad, İPod, Samsung, HTC, Casper, Lenovo ve daha pek çok marka cep telefonu tamiri ve bakımı, ekran değişimi, batarya değişimi, anakart değişimi, ekran koruyucu, program yükleme, şarj tamiri, İcloud kilit açma, sim kilidi açma, tablet tamiri, tablet ekran ve cam değişimi, yedek parça ve aksesuar satışı yapmakta, aynı zamanda teknik servis hizmetleri vermekteyiz. Güvenlik kamerası montajı ve kurulumu, güvenlik kamerası sistemleri, güvenlik kamera yer değiştirme ve ayarı, 4-5-6 kamera güvenlik sistemleri montajı uzman personellerimiz tarafından yapılmaktadır. Ayrıca yazılım geliştirme, web sitesi kurma, e-ticaret sitesi kurma, market, mağaza ve restoran otomasyonu, depo, hastane, kütüphane otomasyonu, araçta satış uygulamaları, muhasebe yazılımı, oto tamirci ve lokanta web sitesi kurulumu gibi her türde işletmenin yazılım ve web sitesi işlerini itina ile yapmaktayız.

Hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi almak ve taleplerinizi iletmek için haftanın her günü ücretsiz çağrı hattımızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

Hizmet Verdiği Kategoriler

Eşimin iPhone 6 Plus telefonuna ekran değişimi yaptırdım ve benim iphone 5s telefonumun bataryasını değiştirttim. İsmail beyin müşteriye hitabeti 10 numara. Değiştirdiği parçaların markalarını ve piyasa fiyatlarlarını gösterip, orjinal kutularından çıkartıp siz ikram ettiği çayı içene kadar yanınızda takıyor. Çok araştırma yaptım fiyat/performans açısından piyasanın en iyisi diyebilirim. Böyle övgüler düzmeye alışkın olmayıp. Bu tür yazıların da düzmece olabileceğini düşünen biri olarak. Dürüst ve güvenilir bir kişiliğe sahip olan İsmail bey’i tanımaktan duyduğum memnuniyeti tüm samimiyetimle buradan ifade etmeyi borç bildim.

Tamer yüksel - 13.04.2019

10Puan

Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür eder , iyi günlerde kullanmanızı dileriz.

Hızlı, güvenilir ve uygun fiyata.Sicak bir ortamda çayınızı içip muhabbet ederken telefonunuz hazır.Fiyat/performans olarak tam not

Ahmet Alp - 11.10.2018

10Puan

Sony Xperia Z2 telefonumu çok kısa sürede tamir edip bana teslim etti. Fiyat ve ilgisi çok iyiydi. Çok teşekkür ederim, herkese tavsiye ederim.

Şafak Çakır - 12.04.2018

10Puan

1 haftadır telefonumu yaptırmakla uğraşıyorum ve hiçbir telefoncu yapamadı. İsmail Bey'e gerçekten çok teşekkür ediyorum. Beni çok büyük bir zahmetten kurtardı. Gözünüz kapalı güvenebilirsiniz, tavsiye ederim.

Elif Bektaş - 11.04.2018

10Puan

GM Servisinin istediği 610 TL' lik işi, GM 5+ da bilinen bir sorun olan şarj soket arızasını 20 dakikada çok daha düşük bir ücrete yaptı. Süper, güler yüzlü, ilgili. Kendisini aradım, beni yolda karşıladı, söz verdiği gibi 20 dakikada işlem tamamlandı, kesinlikle herkese tavsiye ederim. Her şey için teşekkürü bir borç bilirim.

Burhan Travacı - 06.04.2018

10Puan

Teşekkür ederim bizi tercih ettiğiniz için iyi günlerde kullanın cihazınızı.

İstanbul'da bulabileceğiniz en iyi servis diyebilirim. Hızlı ve uygun fiyatlı çalışıyor. Tavsiye ederim.

Şenol Yılmaz - 22.03.2018

10Puan

İşini güzel ve hızlı yapıyor. Diğer telefonculara göre fiyatları uygun, tavsiye ederim.

Sevin Aslan - 01.03.2018

10Puan

iPhone 7 model telefonumun ekran değişimini yaptırdım. Kendisi çok ilgili ve hızlı bir usta. Tavsiye ederim.

Kemal Kaya - 01.03.2018

10Puan
Pazartesi
Salı
Çarşamba
Perşembe
Cuma
Cumartesi
Pazar