Şimşek Grup

İstanbul / Kağıthane

Evden Eve Nakliye

Hemen Ara

Şimşek Grup - Adem Şimşek

İstanbul / Kâğıthane’de evden eve nakliye ve taşımacılık alanında faaliyet gösteren Şimşek Grup, Kâğıthane başta olmak üzere tüm İstanbul’a hizmet vermektedir.

Evden eve nakliye, ofis taşıma, fuar taşımacılığı, şehirlerarası ve şehir içi nakliye, marangozlu nakliye ve asansörlü nakliye hizmetleri vermekteyiz. Firmamız taşınma işleminde önce ücretsiz ekspertiz hizmeti vererek sizlere en uygun taşınma şeklini tespit etmekte ve taşınma gününe özel, oluşabilecek hasarlara karşı sigortalı nakliye hizmeti vermektedir. Sizlerle ortak olarak belirlediğimiz saatte muhitinize gelerek eşyalarınızın demonte işlemini yapmakta, niteliklerine uygun olarak paketlemekte ve araçlarımıza yüklemekteyiz. Yeni evinizde veya işlerinizde marangozlu nakliye hizmetimiz kapsamında tekrardan kurulumu yapılan eşyalarınız yerlerine yerleştirerek teslim edilmektedir. Şartların uygun olması durumunda asansörlü nakliye hizmeti vermekte ve taşınma süresini minimuma indirmekteyiz. İşimizi ekonomik fiyatlara yapmakta, taşınma süresini sorunsuz geçirmeniz için çalışmakta ve siz değerli müşterilerimizin memnuniyetini sağlamaktayız. Nakliye hizmetlerimiz dışında aynı zamanda duvar kırımı ve yıkımı, moloz atımı hizmetleri vermekteyiz.

Türkiye'nin her yerine sunduğumuz şehir içi ve şehirlerarası nakliye hizmetlerimiz hakkında bilgi almak ve ücretsiz ekspertiz hizmetlerimizden yararlanmak için haftanın her günü ücretsiz çağrı hattımızdan bizlere ulaşabilir, taleplerinizi iletebilirsiniz.

Hizmet Verdiği Kategoriler

Pazartesi
Salı
Çarşamba
Perşembe
Cuma
Cumartesi
Pazar