Adil Kayışoğlu Baharat

Çorum / Merkez

Aktar / Baharat

Adil Kayışoğlu Baharat

Kurucumuz Adil KAYİŞOĞLU (merhum) ahilik geleneklerine dayanan bir esnaflık anlayışıyla müşterilerimize hizmet sunmayı daha ilk günlerden başlayarak ilke edinmiş ve bu anlayışla özellikle gıda ürünlerinde çok çeşitlilik esasında ürünleri arza sunmuştur.

Bu gün Adil KAYIŞOĞLU-Türk tipi Kuru Kahvesi marka tescilli bir ürün olmuş ondan da önemlisi Türk Kahvesi tiryakilerinin aradığı bir damak tadı ve marka haline gelmiştir.

Üretim ve paketleme tesisimiz 250 m2 kapalı ve hijyen bir alanda konuşlanmış ileri teknoloji ürünü paketleme makineleri ile donatılmıştır. Bu tesis gıda üretimi konusunda ruhsat veren denetleme yetkisi olan kamu kurumlarının rutin kontrolüne açıktır.Kurucumuz Adil KAYİŞOĞLU (merhum) ahilik geleneklerine dayanan bir esnaflık anlayışıyla müşterilerimize hizmet sunmayı daha ilk günlerden başlayarak ilke edinmiş ve bu anlayışla özellikle gıda ürünlerinde çok çeşitlilik esasında ürünleri arza sunmuştur.

KURU KAHVE
BAHARAT
BİTKİSEL YAĞLAR
ŞİFALI BİTKİLER
BİTKİSEL ÇAYLAR
KREMLER
ŞAMPUANLAR
BAKIR ÜRÜNLER
ŞARKÜTERİ
KURU GIDALAR
MACUNLAR
BİTKİSEL SABUNLAR

Firmamız mağazaların da kendi üretimimiz olan ürünlerin dışında satışa sunduğumuz diğer ürünlerde de firmamız ilkelerine göre hareket etmekte gerek kalite gerek paketleme ve son kullanma tarihlerinde azami özen göstermekteyiz.

Hizmet Verdiği Kategoriler

Pazartesi
Salı
Çarşamba
Perşembe
Cuma
Cumartesi
Pazar