Saatçi Adnan

İstanbul / Beyoğlu

Saatçi / Saat Tamircisi

Saatçi Adnan - Adnan Süsler

İstanbul / Beyoğlu İstiklal Caddesi'nde saat tamiri hizmeti vermekteyiz. Ücretsiz gönderi hizmetizimle tüm Türkiye'ye hizmet sunmaktayız. Saatinizi, iş yerimize gelerek veya gelemiyorsanız kargoyla bize ulaştırın. Hızlı bir şekilde işleminizi yaparak size ulaştıralım. İstanbul, Ankara, İzmir başta olmak üzere tüm Türkiye’ye hizmet vermekteyiz. Milli Eğitim Bakanlığı onaylı ustalık belgemiz mevcuttur.

Breitling, Rolex, Seiko, Bvlgari, Tissot, Swatch, Casio, Bigotti, Lee Cooper, DKNY, Lacoste, Daniel Klein ve tüm marka saatlerin tamiri, kordon değişimi, pil değişimi, saat kadran tamiri, zemberek tamiri, cam değişimi, mekanik saat bakımı, bay, bayan ve çocuk saati tamiri, antika saat tamiri, saat revizyonu ve bakımı hizmetleri vermekteyiz. Tüm marka ve modellerde saatlerinizin dijital ve mekanik tamirini yapıyor, saatlerinizin rutin bakımlarını gerçekleştiriyoruz. Sizler için maddi ve manevi değeri yüksek olan saatlerinizin bakımını ve tamirini 40 yıla yaklaşan tecrübemiz ve güvencemizle gerçekleştiriyoruz. Tüm marka ve model saatlerinizde yapılan pil değişiminde 2 yıl garanti veriyoruz.

Hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi almak ve taleplerinizi iletmek için ücretsiz çağrı hattımızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

Hizmet Verdiği Kategoriler

Pazartesi
Salı
Çarşamba
Perşembe
Cuma
Cumartesi
Pazar