Adresdenizi

İzmir / Karşıyaka

Grafik Tasarım / Reklam

Adresdenizi

AdresDenizi - Google iş ortağıdır.

AdresDenizi, faaliyetlerine 2009 yılında İstanbul'un Tarabya semtinde küçük bir ofis'te başlamıştır. 2013 yılında İzmir'de faaliyetlerine devam ederek müşteri potansiyelini büyütmeye devam ederek Türkiye`de önde gelen internet reklamcılığı ajanslarından biri olmuştur. Amacı, arama motoru reklamcılığında kaliteli ve müşteri odaklı hizmet sunarak reklam verenlerin amacına ulaşmasını sağlamak ve işlerini büyütmelerin de fayda sağlamaktır.

Kurulduğu tarihten bu yana çoğunluğu kobi'lerden oluşan çok sayıda kurumsal firmaya digital reklam alanında hizmet veren AdresDenizi, elde ettiği yüksek müşteri memnuniyeti sayesinde alanında hızlı büyüme gerçekleştirmiş, personel sayısını artırmıştır. AdresDenizi, çalışmalarını İstanbul ve İzmir'de yer alan ofislerinde yürütmektedir.

Her biri alanında deneyimli uzman ve dinamik personeli ile AdresDenizi, digital dünyada yer almak isteyen her firmaya modern ve ekonomik reklam çözümleri sunarak karlılığı artırmak için siz değerli müşterilerine hizmet vermektedir.

Hizmet Verdiği Kategoriler

Pazartesi
Salı
Çarşamba
Perşembe
Cuma
Cumartesi
Pazar