Affa Dizayn Yapı Malzemeleri

Konya / Meram

Boya / Badana

Affa Dizayn Yapı Malzemeleri - Musa Aksan

Konya Meram’da boya badana alanında faaliyet göstermekteyiz. Pelvolit, Bianca, DYO, Pamukkale markalarının yetkili satış bayisi olarak Konya’nın tüm ilçelerine hizmet vermekteyiz.

Her türlü mekân için boya badana, boya dekorasyonu, duvar boyama, iç cephe boyama, dış cephe boyama, sedef boya uygulama, saten boya uygulama, desenli boya uygulama, oda boyama ve daire boyama ihtiyaçlarınızda alanında uzman personel kadromuz ile kaliteli hizmet sunmaktayız. Ayrıca alçı ve alçıpan uygulamaları, alçı duvar ve panel yapımı, alçı çekme ve alçı dekorasyonu, alçı göbek ve kemer yapımı, alçıpan tavan ve asma tavan yapımı, kartonpiyer uygulamaları, alçıpan oda ve ofis bölme, parke döşeme, parke süpürgelik montajı, parke şişme tamiri ihtiyaçlarınızda çözüm ortağınız olmaktayız. Dış cephe izolasyonu, site ve apartman mantolama işleri, villa izolasyonu, stronpiyer uygulamaları, çatı yapımı ve tamiri, çatı aktarma ve bakımı, oluk onarımı ve çatı sistemleri kurulumu hizmetlerimizle siz değerli müşterilerimizin memnuniyeti için çalışmaktayız. Ekonomik fiyat garantisi altında hizmet vermekte ve küçük- büyük iş ayrımı yapmadan anahtar teslim hizmet vermekteyiz.

Haftanın 7 günü boyunca faaliyet göstermekteyiz. Detaylı bilgi ve randevu almak için ücretsiz çağrı hattımızdan bizlere ulaşarak taleplerinizi iletebilirsiniz.

Hizmet Verdiği Kategoriler

Pazartesi
Salı
Çarşamba
Perşembe
Cuma
Cumartesi
Pazar