Agora Lezzet Evi

Bursa / Nilüfer

Yemek / Gıda

Agora Lezzet Evi - Meral Güler Özacar

Bursa / Nilüfer ilçesinde ev yemekleri üzerine faaliyet göstermekteyiz. İhsaniye semtindeki Agora Çarşısı'nda bulunan dükkanımızda ev yapımı yaprak sarmamızı, ev baklavamızı, su böreğimizi ve mantımızı müşterilerimizle buluşturmaktayız. Hem perakende satış yapmakta hem de ev ve işyerlerine toplu sipariş almaktayız.

Tamamen doğal lezzetlerden oluşan zeytin yağlı yaprak sarması, ev baklavası, fıstıklı baklava, trileçe, tramisu, su böreği ve ev mantısı çeşitlerimizi sizden gelen siparişlere göre taze üretmekteyiz. Tepsi ile su böreği siparişlerinizi ve tepsi ile ev baklavası siparişlerinizi bir gün önceden bize iletmeniz halinde istediğiniz saatte kapınıza teslim etmekteyiz. Tepsi börek siparişinizi fırından çıktığı gibi sıcak sıcak kapınıza getirmekteyiz. Doğumgünleri, kutlamalar, özel günler, okul yemekleri, altın günleri gibi cemiyetlerde misafirlerinizi anne eli değmiş lezzetlerle ağırlamak için bizi arayabilir ve kilo ile satışını yaptığımız lezzetlerimizden evlere servis hizmetimizle faydalanabilirsiniz.

Pazar günleri hariç, haftanın 6 günü saat 08:00-19:00 saatleri arasında Nilüfer, Osmangazi ve Mudanya bölgelerine paket servisimiz bulunmaktadır. Siparişleriniz için ücretsiz çağrı hattımızdan bize günün her saatinde ulaşabilirsiniz.

Hizmet Verdiği Kategoriler

Pazartesi
Salı
Çarşamba
Perşembe
Cuma
Cumartesi
Pazar