Ahi Oto Klima

Kayseri / Kocasinan

Oto Elektrik / Akü

0Yorum
10Puan

Ahi Oto Klima - Seyit Ahi

Kayseri / Kocasinan’da oto klima tamiri, oto elektrik tamiri ve akü servis hizmetleri alanında faaliyet göstermekteyiz. Oto ses ve görüntü sistemleri konusunda da tecrübeli bir usta kadrosu ile çalışmaktayız.

Oto klima tamir hizmetimiz ve oto klima elektrik Webasto (harici oto içi ısıtma sistemleri) yedek parça satışımız bulunmaktadır. Oto elektrik tamiri, akü tamiri, akü değişimi, oto far tamiri, akü doldurma, akü lambası tamiri, oto far sensörü tamiri, oto far değiştirme, oto far güçlendirici, araç muayene far ayarı konularında profesyoneliz. Oto klima gaz dolumu, oto kalorifer tamiri, oto klima tamiri, oto görüntü ve ses sistemlerinin montajı, direksiyon kumanda donanımı, araç kamerası, geri vites kamerası kurulumu, oto uydu sistemleri, mobil uydu kurulumu, araç multimedya üniteleri, navigasyon montajı hizmetlerimizle aracınız için ihtiyaç duyabileceğiniz tüm hizmetleri bir arada sunmaktayız.

Oto tamiri ve bakım hizmetlerimiz kapsamında yağ değişimi, şarj dinamosu tamiri, polen filtresi tamiri, motor yağı değişimi, yağ filtresi değişimi, el freni tamiri, abs beyni tamiri, hava yastığı tamiri, airbag tamiri, abs kontrol, airbag kontrol ve bilgisayarlı arıza tespiti işlemlerimizle müşterilerimize yardımcı olmaktayız.

Pazar günü hariç haftada 6 gün açık olan atölyemizde hizmetinizdeyiz. Bizlere ücretsiz çağrı hattımızdan ulaşarak ve detaylı bilgi ve randevu alabilirsiniz.

Hizmet Verdiği Kategoriler

Pazartesi
Salı
Çarşamba
Perşembe
Cuma
Cumartesi
Pazar