Ahmet Elektrik

Bursa / Nilüfer

Elektrikçi / Elektrik Tesisatı

66Yorum
9.9Puan
Hemen Ara

Ahmet Elektrik - Ahmet Aydın

Bursa Nilüfer ve Osmangazi ilçlerinde tüm semttlere Elektrik arıza, bireysel uydu arıza ve montaj, Laptop ve Masaüstü Bilgisayar servis hizmeti vermekteyiz.

Elektrik tesisat tamir, şalter tamiri, priz tamiri, elektrik arızaları, avize, lamba, led ışık ve aydınlatma sistemlerinin montajı ve tamiri, otomat tamiri, sensörlü lamba tamiri çanak montajı ve kurulumu, tüm marka ve modellerde bilgisayar tamiri format atma işlemleri tarafımızda yapılmaktadır.

Ücretsiz çağrı hattımızdan haftanın 7 günü bize ulaşabilir taleplerinizi iletebilirsiniz.

Hizmet Verdiği Kategoriler

Gerçekten tam anlamıyla anahtarımı teslim edip arkama bakmadan gözüm asla arkada kalmadan bırakıp gidebileceğim bir usta.. Çok profesyonel işini tam anlamıyla iyi yapan tamamen çözüm odaklı asla yarım bırakmayan ve birdaha arkadan aratmayan bir usta.. ve bunlari yaparken samimi içten aileden biri gibi , işi bitireyim parayı alayım kafasında olmayan eğer kendi beğenmezse bozup birdaha yapan bir usta.. Çok teşekkür ederiz her daim arayacağım İşimi teslim edeceğim bir insandır Ahmet bey.

Sercan Tezcan - 29.04.2022

10Puan

İşinize olan saygınızdan dolayı sizi tebrik ederim Kaliteli hizmetiniz içinde çok teşekkür ederim

Warda khaleel - 07.03.2022

10Puan

Ahmet bey, işinde gerçekten çok başarılı çözüm odaklı profesyonel bir elektronik ustası. Modemi evin başka bir odasına taşımak için kendisine ulaştım. Problemler yaşansada çözümler üretip her birini tek tek deneyerek sonuca ulaştı. Emekleri için tekrar teşekkürler.

Kutay Keskin - 26.01.2022

10Puan

Güzel yorumunuz için çok teşekkürler sağolun

Ahmet bey’e internet problemleriniz hakkında ulaşabilirsiniz, her türlü probleminizi çözebilir.Biz verdiği hizmetten oldukça memnunuz.

Emre Acar - 30.11.2021

10Puan

Arıza tespit için çağırmıştım pazar günü öğlen aradım 15- 20 dk içinde geldi en baştan sona kadar baştan sağma değil her yeri özenle tekrar tekrar kontrol ederek arızayı tespit edip arızayı giderdi yaptığı işten memnun kaldık eline emeğine sağlık..

Ali - 01.11.2021

10Puan

Güzel yorumunuz için çok teşekkürler sağolun

Başarılı temiz iş yapıyor . Vaktinde geldi. Güler yüzlü çalışkan biri

Şule tarhab - 02.09.2021

10Puan

Güzel yorumunuz için çok teşekkürler sağolun

Saat 6 da geleceğim dedi ve saat tam 6 da evde oldu çok memnun kaldık herkese kesinlikle tavsiye ederim

Fethi burak anil - 07.07.2021

10Puan

Aradıktan kısa süre sonra geldi. Güleryüzlü ve işini severek yapan bir arkadaş. İhtiyacı olan herkese öneririm. Başarılarının devamını diliyorum. Teşekkür ediyorum.

Muhammed Fatih Yavaş - 21.06.2021

10Puan

HEM İLGİSİNDEN HEMDE KALİTELİ İŞ YAPTIĞINDAN DOLAYI KENDİSİNE BURDAN ÇOK TEŞEKKÜR EDERİZ. BİZ ÇOK MEMNUN KALDIK. KESİNLİKLE TAVSİYE EDERİZ.

zeynep çelik - 03.06.2021

10Puan

Bursa'ya kısa zaman önce taşındık ve Uzun zamandır güvenilir bir usta arıyorduk. Ahmet bey’ e bütün yardımları için teşekkürler.

Ahmet Cücen - 31.05.2021

10Puan
Pazartesi
Salı
Çarşamba
Perşembe
Cuma
Cumartesi
Pazar