Ahmet Babar

İstanbul / Kağıthane

Alçı / Kartonpiyer

Ahmet Babar

İstanbul / Kağıthane’de cephe yalıtımı ve izolasyon işleri üzerine çalışmaktayız. Boya badana, fayans döşeme, parke uygulama, alçı ve kartonpiyer hizmetlerimizle de iç mimari ve dekorasyon konusunda anahtar teslim ev tadilatı hizmeti vermekteyiz.

Alçıpan işleri, asma tavan, alçı dekorasyonu, alçı duvar, alçı göbek yapımı, alçı kemer yapımı, alçıpan bölme duvar, alçıpan tavan, alçıpan giyinme odası, boya badana, ofis boyama, dekoratif boyama, duvar kağıdı uygulama, iç ve dış cephe boyama, desenli boyama gibi dekorasyon işlerinizi itinayla yapmaktayız. Ayrıca cephe yalıtımı ve izolasyon konusunda site mantolama, apartman mantolama, müstakil bina mantolama, villa mantolama, villa ısı yalıtımı işlerinizi uzman ekibimizle kaliteden ödün vermeden teslim etmekteyiz. Fayans döşeme, banyo fayans döşeme, kalebodur döşeme, banyo duvar seramik döşeme, parke döşeme, laminant parke döşeme, granit mutfak tezgahı gibi işlerinizi kaliteli işçiliğimizle yapmaktayız. Mutfak tezgahı değişim, mutfak dolabı imalatı, banyo dolabı imalatı, duşa kabin montajı gibi komple ev tadilatı ve inşaat işlerini tecrübeli ustalarımızla yapmakta ve sizlere söz verdiğimiz zamanda teslim etmekteyiz.

İstanbul'un her noktasına ev tadilatı ve iç dekorasyon hizmetlerimizi götürmekteyiz. Haftanın 7 günü ücretsiz çağrı hattımızdan bizleri arayabilir ve detaylı bilgi alabilirsiniz.

Hizmet Verdiği Kategoriler

Pazartesi
Salı
Çarşamba
Perşembe
Cuma
Cumartesi
Pazar