Deniz Dekor

İzmir / Gaziemir

İç Mimari / Dekorasyon

Deniz Dekor - Ahmet Öztürk

İzmir Gaziemir’de iç mimari ve dekorasyon alanında faaliyet göstermekteyiz. Gaziemir başta olmak üzere İzmir, Aydın ve Muğla’da tüm semtlere hizmet vermekteyiz.

Her türlü mekân için iç mimari ve dekorasyon alanında anahtar teslim tadilat hizmetleri vermekteyiz. Mutfak ve banyo tadilatı, seramik döşeme, boya ve badana, alçı ve kartonpiyer yapımı, alçı dekorasyonu, asma tavan, dekoratif alçı uygulamaları, niş yapımı, duvar kâğıdı kaplama, fayans döşeme, fayans yenileme, seramik kaplama, karo mozaik ve fayans döşeme, granit döşeme, mutfak tezgâhı değişimi, granit mutfak tezgâhı yapımı, laminant ve parke döşeme, asma tavan yapımı, dekoratif alçı, boya tadilatı, boya dekorasyonu, iç cephe boyama, lambri uygulamaları, alçı saten boya, TV ünitesi yapımı, gömme dolap yapımı, mutfak ve banyo dolabı yapımı, stronpiyer yapımı gibi dekorasyon alanında A’dan Z’ye tüm ihtiyaçlarınızda kaliteli çözümler üretmekteyiz. Ayrıca uzman personellerimiz dış cephe mantolama, dış cephe yalıtım, site ve apartman mantolama, müstakil bina ve villa mantolama, villa ısı yalıtımı ve izolasyon işlerinizde en kaliteli malzemeleri kullanmakta ve işlerinizi söz verdiğimiz sürede teslim etmektedirler. Ekonomik fiyat garantisi altında müşteri memnuniyetini ön planda tutarak hizmet vermekteyiz.

Haftanın her günü hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi almak için ücretsiz çağrı hattımızdan bizlere ulaşabilir, taleplerinizi iletebilirsiniz.

Hizmet Verdiği Kategoriler

Pazartesi
Salı
Çarşamba
Perşembe
Cuma
Cumartesi
Pazar