İstek Servis

İstanbul / Tuzla

Beyaz Eşya Tamiri / Servisi

İstek Servis - Ahmet Şahin

İstanbul / Tuzla’da beyaz eşya tamiri ve sevisi olarak faaliyet gösteren firmamız aynı zamanda 2. El eşya alımı ve satımı yapmaktadır. İstanbul’da Kartal, Pendik ve Tuzla, Kocaeli’de Çayırova, Darıca ve Gebze bölgelerine hizmet vermekteyiz.

Bosch, Profilo, Electrolux, İndesit, LG, Samsung, Vaillant, Ferroli, Airfel, Demirdöküm, Arçelik ve daha pek çok marka beyaz eşya tamiri, çamaşır makinesi ve buzdolabı tamiri, bulaşık makinesi tamiri ve servisi, kombi bakım, arıza ve montajı, klima tamiri ve montajı, klima arıza ve bakımı, çamaşır ve bulaşık makinesi montajı, klima dış ünite sökme ve montajı, klima filtresi temizliği, kombi demonte ve değişim, kombi filtre temizliği, kombi ısıölçer montajı ve reset atma, anakart tamiri hizmetleri vermekteyiz. Ayrıca tüm beyaz eşya çeşitlerinde 2. El alım satımı yapmaktayız. Alanında uzman personellerimiz tamir, bakım ve servis alanında titizlikle çalışmakta, siz değerli müşterilerimizin memnuniyeti için çalışmaktadırlar.

Haftanın her günü hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi almak ve servis hizmetlerimizden yararlanmak için ücretsiz çağrı hattımızdan bizlere ulaşabilir, taleplerinizi iletebilirsiniz.

Hizmet Verdiği Kategoriler

Pazartesi
Salı
Çarşamba
Perşembe
Cuma
Cumartesi
Pazar