Ak Creative Digital Reklam Ajansı

İstanbul / Maltepe

Grafik Tasarım / Reklam

Ak Creative Digital Reklam Ajansı - Melih Sayan

Ak Creative Dijital Reklam Ajansı olarak, İstanbul/ Maltepe’ de grafik tasarım ve dijital reklam alanlarında 2016’dan bu yana faaliyet göstermekteyiz. Ankara, Bursa, İstanbul, Kocaeli, Tekirdağ, Yalova bölgelerine hizmet vermekteyiz.

Grafik tasarım, kurumsal kimlik tasarımı, logo tasarımı, banner tasarımı, kartvizit tasarımı, katalog tasarımı, dergi tasarımı, kurumsal tanıtım materyalleri, afiş, poster, Amerikan servis, katalog ve insert tasarımı, fatura - irsaliye tasarım ve baskı çözümleri, ofset ve dijital baskı, etiket baskı çeşitleri, tabela çözümleri, ışıklı ve ışıksız tabela, totem tabela, billboard, sertifika, kalemlik, sticker, plaket baskıları, dış cephe giydirme, araç kaplama, web tasarımı gibi web teknolojileri alanlarında kullanıcı deneyiminde yüksek standartlarda etkin pazarlama fikirleri sunmaktayız. Ak Creative Reklam ajansı olarak proje öncesinde ve sonrasında siz değerli müşterilerimizi çok iyi dinlemekte ve istekleriniz doğrultusunda analizler yapmaktayız. İş stratejilerinizi ve planlarınızı; bilgi birikimi, deneyim, altyapı, uzman ekip ve yenilikçi anlayışımız ile oluşturmaktayız.

Reklam ve dijital pazarlama alanındaki tüm ihtiyaçlarınızda haftanın her günü ücretsiz çağrı hattımızdan bizlere ulaşabilir, detaylı bilgi alabilirsiniz.

Hizmet Verdiği Kategoriler

Pazartesi
Salı
Çarşamba
Perşembe
Cuma
Cumartesi
Pazar