Ak Temizlik Halı Ve Çamaşır Yıkama

Kastamonu / Merkez

Çamaşırhane / Çamaşır Yıkama

Hemen Ara

Ak Temizlik Halı Ve Çamaşır Yıkama - Berat Gök

Kastamonu Ak Temizlik 2010 yılında uzun soluklu ticari planlama ve sektörel analizler sonucu oluşturulmuş 5 yıllık 10 yıllık 20 yıllık uzun soluklu fizibilite çalışması sonucunda sektördeki açık iş potensiyeli göz önüne alınarak oluşturulmuş bir şirkettir.

Oluşturduğumuz vizyon misyon çerçevesinde hizmet sektörünün müşteri odaklı memnuniyet çalışanlar için devamlılığın ön planda tutulduğu sektörün yenilikçi bir bakış acısıyla gelişimine katkı sağlayacak şekilde yapılanmasını arzu aderek planlandığı, bir şirket olarak büyümesini sürdürmektedir.

Başarının ciro olarak görülmediği ticari hayatta devamlılığın başarının anahtarı olduğunu bilerek misyonunu devam ettirme çabasını her zaman koruyacaktır.

Hizmet verdiği halı yıkama,çamaşır yıkama,temizlik hizmetleri günümüz sosyal hayatında işletmelerin yükünü azaltarak kendi sektörlerinde daha yoğun bir şekilde işlerine odaklanmalarını sağlamak esas çabamız olacaktır.

Bu vizyon misyon çerçevesinde hali hazırda çalıştığımız şirketlerden firmamız hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz. Sizinle birlikte çalışmaktan her zaman onur ve gurur duyacağız.Şirketimiz, 2010 yılında uzun soluklu ticari planlama ve sektörel analizler sonucu oluşturulmuş 5 yıllık 10 yıllık 20 yıllık uzun soluklu fizibilite çalışması sonucunda sektördeki açık iş potansiyeli göz önüne alınarak oluşturulmuş bir şirkettir.Oluşturduğumuz vizyon misyon çerçevesinde hizmet sektörünün müşteri odaklı memnuniyet çalışanlar için devamlılığın ön planda tutulduğu sektörün yenilikçi bir bakış acısıyla gelişimine katkı sağlayacak şekilde yapılanmasını arzu ederek planlandığı, bir şirket olarak büyümesini sürdürmektedir. Başarının ciro olarak görülmediği ticari hayatta devamlılığın başarının anahtarı olduğunu bilerek misyonunu devam ettirme çabasını her zaman koruyacaktır.Hizmet verdiği halı yıkama,çamaşır yıkama,temizlik hizmetleri günümüz sosyal hayatında işletmelerin yükünü azaltarak kendi sektörlerinde daha yoğun bir şekilde işlerine odaklanmalarını sağlamak esas çabamız olacaktır.Bu vizyon misyon çerçevesinde hali hazırda çalıştığımız şirketlerden firmamız hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz. Sizinle birlikte çalışmaktan her zaman onur ve gurur duyacağız.
-Endüstriyel çamaşır yıkama
-Halı yıkama
-Temizlik hizmetleri vermekteyiz.Kastamonu'da halı yıkama,çamaşır yıkama,ev temizliği,inşaat temizliği vb . tüm temizlik işleriniz itina ile yapılır.

Hizmet Verdiği Kategoriler

Pazartesi
Salı
Çarşamba
Perşembe
Cuma
Cumartesi
Pazar