Akbaş Elektronik

Bursa / Gemlik

Alarm / Kamera Sistemleri

Akbaş Elektronik

Bursa’nın Gemlik ilçesinde Merkez, Dereboyu ve Küçükkumla mevkiinde olmak üzere 3 şubemiz ile alarm ve kamera güvenlik sistemleri kurulumu ve satışı konusunda hizmet vermekteyiz.

Güvenlik kamerası, izleme sistemleri, alarm montajı, hırsız alarmı, güvenlik kamera yer değiştirme ve kurulumu, 4-5-6 kamera güvenlik sistemi, yangın alarmı sistemleri konusunda en ileri teknolojileri takip ederek büyük firmalar arasına girmeyi başarabildik. Bunun yanı sıra uydu ve çanak anten montajı, uydu tamiri ve ayarlama, uydu çoklayıcı, sinyal sorunu giderme ve resetleme, uydu sinyal güçlendirici, lnb tamiri ve değişimi, merkezi uydu sistemleri montajı, tamiri ve servisi, apartman uydu servisi, bakıcı kamerası, oto ses sistemleri satışı ve montajı işlerinde ilk adres olarak hizmet vermekteyiz.

Tüm elektronik ürün gruplarında uygun fiyat seçenekleri ile kaliteden ve müşteri memnuniyetinden ödün vermeden pazar günleri hariç haftanın 6 günü çalışmaktayız. Detaylı bilgi almak için ücretsiz çağrı hattımızdan bizi arayabilirsiniz.

Hizmet Verdiği Kategoriler

Pazartesi
Salı
Çarşamba
Perşembe
Cuma
Cumartesi
Pazar