Akgün Müzik

Diyarbakır / Yenişehir

Eğitim / Eğitmenler

Akgün Müzik

Akgün Ses Işık ve Müzik Sistemleri 2000 yılında kurulmuştur, ancak sektörel deneyimi 1985 yılında başlamış 2000 yılına gelindiğinde deneyimli ve azimli bir kadroyla yola çıkılarak gerek Türkiye içinde gerekse yurt dışında başarılı projelere imza atılmıştır.

Diyarbakır’da bulunan şirketimiz İstanbul, Erzurum, Elazığ, Batman, Siirt, Mardin, Malatya ve Diyarbakır'ın tüm İlçelerinde Akgün Müzik adı altında faaliyet göstererek müşterilerine en iyi hizmeti sunma gayreti içindedir.Akgün Ses Işık ve Müzik Sistemleri 2000 yılında kurulmuştur, ancak sektörel deneyimi 1985 yılında başlamış 2000 yılına gelindiğinde deneyimli ve azimli bir kadroyla yola çıkılarak gerek Türkiye içinde gerekse yurt dışında başarılı projelere imza atılmıştır.

Diyarbakır’da bulunan şirketimiz İstanbul, Erzurum, Elazığ, Batman, Siirt, Mardin, Malatya ve Diyarbakır'ın tüm İlçelerinde Akgün Müzik adı altında faaliyet göstererek müşterilerine en iyi hizmeti sunma gayreti içindedir.Her seviyede öğrencimize alanında uzman hocalarımız tarafından özel ders hizmetleri verilmektedir. Diyarbakırda profesyonel anlamda müzik sektörüne katkıda bulunan firmamız eğitim alanında da hizmetinizde

Hizmet Verdiği Kategoriler

Pazartesi
Salı
Çarşamba
Perşembe
Cuma
Cumartesi
Pazar