Akın Oto Mekanik

İzmir / Bornova

Oto Tamir / Bakım

0Yorum
10Puan

Akın Oto Mekanik - Akın Kuşlar

İzmir Bornova’da oto tamiri ve tamir bakım servisi olarak faaliyet göstermekteyiz. Yol yardım hizmetlerimizi Bornova başta olmak üzere İzmir’in tüm bölgelerine götürmekteyiz.

Renault, Tofaş, Fiat, Mercedes, Toyota, Dacia ve geri kalan tüm marka model araçlarınız için oto tamiri ve bakımı hizmetleri vermekteyiz. Oto mekanik tamiri, yağ değişimi, kaporta tamiri, debriyaj tamiri, balata değişimi, buji değişimi, oto fren tamiri, yağ filtresi değişimi, polen filtresi değişimi, hava filtresi değişimi, triger kayışı değişimi ve tamiri, oto salıncak tamiri, benzin ve mazot filtresi değişimi, amortisör ayarı ve amortisör yağ değişimi, şanzıman arıza tamiri ve şanzıman değişimi, karbüratör tamiri ve değişimi, oto fren disk tamiri, ön takım tamiri ve dizel araba tamiri gibi tüm ihtiyaçlarınızda kaliteli çözümler sunmaktayız. Ayrıca araçlarınız için periyodik bakım ve motor bakımı hizmetleri uzman personellerimiz tarafından titizlikle verilmektedir.

Hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi ve randevu almak için ücretsiz çağrı hattımızdan bizlere ulaşabilir, taleplerinizi iletebilirsiniz.

Hizmet Verdiği Kategoriler

Pazartesi
Salı
Çarşamba
Perşembe
Cuma
Cumartesi
Pazar