Aknur Teknik Servis Hizmetleri

Şanlıurfa / Haliliye

Beyaz Eşya Tamiri / Servisi

4Yorum
10Puan

Aknur Teknik Servis Hizmetleri - Mehmet Veysel KAYA

Şanlıurfa Haliliye’de beyaz eşya tamiri ve servisi olarak faaliyet göstermekte olan firmamız, Haliliye’de 1990 yılından bu yana tüm semtlere hizmet vermektedir.

Garantisi bitmiş her marka ve model beyaz eşya tamiri, çamaşır makinesi, buzdolabı, bulaşık makinesi tamir ve bakımı, klima tamiri ve bakımı, klima söküm ve gaz dolumu, klima demontaj ve boru tamiri, klima filtre temizliği, çamaşır makinesi, buzdolabı ve bulaşık makinesi montajı hizmetleri vermekteyiz. Ayrıca uzman personel kadromuz her marka küçük ev aletleri için tamir ve bakım hizmetleri vermektedir. Ütü, süpürge, elektrikli süpürge, mikser, fritöz, kahve makinesi, kettle, baskül, tost ve çay makinesi, mutfak robotu, ankastre, fırın ve ısıtıcı türleri ile yaşadığınız tüm arızalarda kaliteli çözümler üretmekteyiz. İşlerinizde kaliteli malzemeler kullanmakta ve söz verdiğimiz tarihte teslim ederek öncelikle memnuniyetiniz için çalışmaktayız.

Haftanın her günü, hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi, fiyat almak ve taleplerinizi iletmek için ücretsiz çağrı hattımızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

Hizmet Verdiği Kategoriler

Şanlıurfa'da klimacılardan öyle bir çektik ki anlatamam. Taki Aknur Teknik Servis ile tanışana dek. Allah razı olsun işlerinde bu kadar helal çalışan, bu kadar işine önem veren servis görmedim. Bütün şubelerimizin klimalarını özenle, titizlikle yaptılar. Gayet uygun fiyata hizmet verdiler çok teşekkür ediyorum. Bu yorumu da yazmayı kendime borç bildim. Herkese tavsiye ediyorum.

Gökmen Sigorta A.Ş Grubu - 20.08.2018

10Puan

Şanlıurfa' da klima servisi olarak kaliteli hizmet anlayışı ile işlerini dost doğru yapan tek iş yeri. Gerçekten işlerinin başında duruyor ve takip ediyorlar. Elemanları tarafından yapılan işim çok kısa süre içerisinde yapıldı ve titizlikle yerine getirildi. Urfa'ya çok kaliteli bir şekilde hizmet veriyorlar, çok teşekkür ediyorum. Ellerinize, emeğinize ve yüreğinize sağlık.

Kemal Taç - 14.08.2018

10Puan

O kadar servis tarafından kandırılıp hüsrana uğradım. En sonunda bu servis işimi düzgünce yaptı, çok memnun kaldım. Temiz çalışıyor ve işlerinin hakkını fazlasıyla veriyorlar. Uygun fiyata hizmet veriyorlar. Buradan herkese tavsiye ediyorum, aldıkları para sonuna kadar helal olsun.

Gözde Yıldız - 23.07.2018

10Puan

Çok kibar ve hızlı servis, aradım ve aciliyeti bildirdim. Allah razı olsun hemen geldiler ve çok temiz bir şekilde ucuza yaptılar. Herkese tavsiye ediyorum.

Emine Kalender - 07.07.2018

10Puan
Pazartesi
Salı
Çarşamba
Perşembe
Cuma
Cumartesi
Pazar