Akpınar Elektrik Bobinaj

Ankara / Yenimahalle

Sıradışı Meslekler

Akpınar Elektrik Bobinaj - Kemal Koç

20 yıllık tecrübeye sahip bir ekip tarafından 2010 yılında Ankara'da kurulan firmamız, endüstriyel temizlik makinaları, elektrikli el aletleri, ağırlık vinçleri, hidroforlar, su pompaları, havalandırma motorları, klima santralleri başta olmak üzere her tür makinanın satışını ve servis, mekanik ve elektrik bakım ve onarım, sarım işlerini yapmaktadır.
Firmamız, CLEANVAC ve SAFRAN endüstriyel temizlik makinalarının yetkili teknik servisidir. BOSCH, HITACHI, DEWALT, MAKITA, METABO ve diğer marka makinalar için özel servis hizmetleri de firmamız tarafından sağlanmaktadır.
20 yıllık tecrübemiz ile elektrikli el aletleri tamir bakım, elektrik motorları AC/DC her türlü mekanik ve elektrik arıza bakım sarım işleri, kompresör, su pompaları, yük vinci, havalandırma motorları tamir bakımı uzman personelimiz tarafından yapılmaktadır.
Matkaplar, taş motorları, sunta kesme, dekupaj, planya, freze, hilti gibi malzemelerin ve her türlü elektrikli el aletlerinin hem tamiri, hem de teknik servis hizmeti firmamızca sağlanmaktadır.
Firmamızda her türlü hırdavat malzemesini satın alabildiğiniz gibi, her türlü hırdavat markasına ait parçayı da firmamızdan rahatlıkla temin edebilirsiniz.

Hizmet Verdiği Kategoriler

Pazartesi
Salı
Çarşamba
Perşembe
Cuma
Cumartesi
Pazar