Aksiyon Bilgisayar Tv Tamir Servisi

Bursa / Nilüfer

Bilgisayar Tamiri / Servisi

1Yorum
10Puan

Aksiyon Bilgisayar Tv Tamir Servisi - Ahmet Başaran

2005 yılından bu yana bilişim sektöründe.Bursa merkez Nilüfer ve Osmangazi ilçelerinin tamamına servis hizmeti verebiilmekteyiz.

Servisimiz alanında uzman teknik personelimiz ile birlikte tüm marka ve modellerde Bilgisayar tamiri, televizyon tamiri, güvenlik kamera ve yazıcı tamiri işleri yapmaktadır, Markası ve modeli ne olursa olsun TV tamiri, ekran değişimi, panel değişimi, HD TV tamiri,LCD hoparlör tamiri, TV hoparlör tamiri gibi bir çok alanda tecrübeli ekibimizle servis hizmeti vermekteyiz.

Her marka laptop ve masaüstü bilgisayar tamiri, macbook, notebook, LCD monitör, masaüstü kasa, LCD TV ürünlerinin onarımını ve yedek parça teminini yapmaktayız. Bilgisayar tamiri ve tv tamiri teknik servis hizmetleri konusunda profesyonel bir ekiple çalışmaktayız.

Güvenlik kamerası sistemlerinin ücretsiz keşif hizmeti, satışını, kurulumunu, tamir ve bakımlarını işinde uzman ekibimizle gerek iş yerleri gerek konutlarınız açık ya da kapalı mekanlarınızında güvenliğiniz için hassasiyetle çalışmaktayız.

Yazıcı tamiri,her turlu yazıcının kartus, serit ve toner satışı hizmetleri ile uzun yıllardır bireysel ve işletme müşterilerimize hizmet vermekteyiz

Fethiye mahallesi ve Hamitler mahallesinde olmak üzere 2 şubemiz ile müşterilerimize en hızlı şekilde ulaşmayı amaçlıyoruz. Dilerseniz yerinde teknik servis hizmeti verebilmekteyiz.

Ücretsiz çağrı hattımızdan haftanın her günü bize ulaşabilirsiniz.

Hizmet Verdiği Kategoriler

Teşekkürler hizmetleriniz için çok memnun kaldım herşey gönlünüzce olsun

Ahmet başaran - 08.11.2020

10Puan
Pazartesi
Salı
Çarşamba
Perşembe
Cuma
Cumartesi
Pazar