Aktaş Bilgisayar

Ankara / Sincan

Bilgisayar Tamiri / Servisi

2Yorum
10Puan

Aktaş Bilgisayar - Mehmed Aktaş

Ankara / Sincan’da bilgisayar tamircisi ve laptop servisi olarak çalışmaktayız. 10 yıllık iş tecrübemiz ve kaliteli hizmet anlayışımız ile sizlere hizmet vermekteyiz.

Bilgisayar tamiri, laptop tamiri, bilgisayar format atma, bilgisayar kurulumu, teknik servis hizmetleri, tablet tamiri, bilgisayar ekran değişimi, notebook tamiri, notebook ekran değişimi, laptop ekran değişimi, tablet ekran değişimi, PC tamiri, hard disk tamiri, bilgisayar ram yükseltme hizmetlerimizi uzman teknisyenlerimizle yapmakta ve zamanında iş teslimine özen göstermekteyiz. Yerinde bilgisayar servisi hizmetlerimizle de kurumsal ve bireysel müşterilerimize yardımcı olmaktayız.

Her marka bilgisayar için sunduğumuz bilgisayar teknik servisi ve yerinde bilgisayar tamiri hizmetlerimizden yararlanabilmek için ücretsiz çağrı hattımızdan bizi haftanın 7 günü arayabilir ve detaylı bilgi alabilirsiniz.

Hizmet Verdiği Kategoriler

İşinin ehli, güvenilir ve güler yüzlü bir arkadaş. Rahatlıkla bilgisayarınızı teslim edebilirsiniz.

Yusuf Yılmaz - 08.05.2018

10Puan

Teşekkürler.

Çoğu yerde pahalı fiyat verdiler. Kendileri çok daha uygun fiyata işimi yaptılar. İşçiliğini çok beğendim, teşekkür ederim. Samimi ve güler yüzlü bir ustaydı. Tekrardan teşekkür ederim.

Mustafa Selvi - 04.05.2018

10Puan

Ben teşekkür ederim Mustafa Bey, iyi günlerde kullanın.

Pazartesi
Salı
Çarşamba
Perşembe
Cuma
Cumartesi
Pazar