Aktif Teknik

Gümüşhane / Merkez

Beyaz Eşya Tamiri / Servisi

Hemen Ara

Aktif Teknik - Ahmet Bektaş

Gümüşhane merkezde faaliyet göstermekte olan firmamız; Isıtma ve soğutma sistemleri ayrıca beyaz eşya ve Endüstriyel mutfak ekipmanları üzerine yetkili ve özel servis hizmetleri sunmaktadır.

Her marka ve model beyaz eşya tamiri, çamaşır makinesi tamiri, buzdolabı tamiri, bulaşık makinesi tamiri ve servisi, Kombi tamiri,bulaşık ve çamaşır makinesi montajı, fırın tamiri, Kombi servisi, klima arıza ve bakımı, klima tamiri, klima montajı, klima gaz dolumu, klima dış ünite sökme ve montajı, klima borusu tamiri, klima demontaj, klima filtre temizliği, klima gaz dolumu, klima fan tamiri ve ilaçlı klima temizliği hizmetleri vermekteyiz. Ayrıca tüm beyaz eşyalarınız için anakart tamiri hizmetleri uzman personellerimiz tarafından verilmektedir.

Gümüşhane Samsung Yetkili servisi olan firmamız Samsung marka tüm Beyaz eşya ve Tv ürünlerinizin tamir işlemleri

Öztiryailer mutfak grubu ürünleri yetkili servisliği

Vieesmann kombi, Termodinamik Kombi ve Sıvı Katı yakıt kazanları yetkili servisi

Hidrafor pompa grupları tamiri, Senta, Teknopomp, Mas-daf pompa yetkili servisliğimiz ile Tüm Gümüşhane'de hizmet vermekteyiz.

Beyaz eşyalarınız, Kombileriniz ve klimalarınızla ilgili yaşadığınız tüm sorunlar için Pazar günleri hariç haftanın her günü ücretsiz çağrı hattımızdan bizlere ulaşabilir, taleplerinizi iletebilirsiniz.

Hizmet Verdiği Kategoriler

Pazartesi
Salı
Çarşamba
Perşembe
Cuma
Cumartesi
Pazar