Aktif Ticaret

İstanbul / Üsküdar

Kalorifer / Doğalgaz Tesisatı

1Yorum
9.0Puan

Aktif Ticaret - Eyüp Hatipoğlu & Sadık Hatipoğlu

İstanbul Üsküdar'da kalorifer ve doğalgaz tesisatı alanında faaliyet göstermekteyiz. 20 yıldan bu yana mesleğimiz için gerekli tüm ustalık belgeleri ile faaliyetlerimizi sürdürmekteyiz.

Doğalgaz tesisatı döşeme, tesisat tamiri, bakım ve onarım işleri, kalorifer tesisatı döşeme ve tamiri, hidrafor bakımı, kalorifer tesisatı temizleme, petek temizleme, havlupan boru tamiri ve montajı, kalorifer kaçak tespiti, kalorifer tesisatı çizimi gibi konularda uzmanız. Bunun yanı sıra şofben bakımı, kazan tamiri, şofben sökümü ve kurulumu, kombi arıza, bakım ve servis işleri, kombi reset atma ve montajı işlerinizi özenle ve titizlikle yapmaktayız.

Tecrübemizin sağladığı bilgi birikimi ile kaliteli ve güvenilir işlere imza atmaktayız. Ekonomik koşullarda sunduğumuz kaliteli hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için bizi ücretsiz çağrı hattımızdan arayabilirsiniz.

Hizmet Verdiği Kategoriler

Sadık ve Eyüp Ustalar her şeyden önce para odaklı çalışmıyorlar. İnsanları hoş tutarak, en iyi hizmeti veriyor ve hizmet verirken kaliteden asla taviz vermiyorlar. Kendilerine hizmetleri için çok teşekkür eder, herkese tavsiye ederim.

İbrahim Akgül - 07.05.2018

9Puan
Pazartesi
Salı
Çarşamba
Perşembe
Cuma
Cumartesi
Pazar