Albayrak Elektrik

İstanbul / Ümraniye

Elektrikçi / Elektrik Tesisatı

Hemen Ara

Albayrak Elektrik - Emre Albayrak

İstanbul Ümraniye Çakmak merkezli servisimiz elektrik ve elektrik tesisatı, Uydu Sistemleri, Güvenlik KameraSistemleri ve Kayan Yazı Led Tabela alanında 8 yıldır faaliyetlerine devam ediyor. İstanbul Anadolu ve Avrupa yakasında tüm semtlere servis desteği sağlamaktayız.

Ev ve işyerleri için elektrik arızası ve tamiri, avize montajı, spot tamiri ve montajı,priz tamiri ve montajı, şalter tamiri, korniş montajı, görüntülü diyafon ve diyafon tamiri, elektrik tesisatı ve sensörlü lamba tamiri, aydınlatma uygulamaları, LED ışık montajı, otomat tamiri, diyafon ve telefon tesisatı montajı, elektrik tesisatı çekme gibi elektrikle ilgili her türlü sorununuzda çözüm ortağınız olmaktayız.

Bireysel ve merkezi uydu sistemleri kurulumu ve mevcut sistemlerinizin tüm servis işlemleri için çağrı merkezimize ulaşabilirsiniz. Konut ya da iş yerleri için güvenlik kamera sistemleri montajı işletmeler için Kayan yazı led tabela çözümlerimiz ile alanında uzman teknik ekibimiz sadece bir telefon uzağınızda

Haftanın 7 günü boyunca hizmetlerimizden yararlanmak ve detaylı bilgi almak için ücretsiz çağrı hattımızdan bizlere ulaşabilir, detaylı bilgi alabilirsiniz.

Hizmet Verdiği Kategoriler

Pazartesi
Salı
Çarşamba
Perşembe
Cuma
Cumartesi
Pazar