Albayrak Oto Egzoz

İstanbul / Bahçelievler

Egzozcu / Egzoz Tamiri

5Yorum
10Puan
Hemen Ara

Albayrak Oto Egzoz - Suat Albayrak

İstanbul Bahçelievler'de egzoz sistemleri alanında faaliyet göstermekteyim. Şirinevler'de bulunan şubemde İstanbul'un tamamına hizmet vermekteyim.

Her marka ve model aracınız için konvektör tamiri ve partikül temizliği hizmetleri vermekteyim. Aracınız için oldukça önemli olan partikül temizliği alanında profesyonel düzeyde hizmet vermekteyim. Garantili hizmet vermekte ve ekonomik fiyatlarda çalışmaktayım. İşlerinizi titizlikle yapmakta ve söz verdiğim sürede teslim etmeye özen göstermekteyim.

Pazar günleri hariç, haftanın 6 günü boyunca hizmet almak ve taleplerinizi iletmek için ücretsiz çağrı hattımdan ulaşabilir, randevu alabilirsiniz.

Hizmet Verdiği Kategoriler

Suat Usta uygun Fiyatı ile egzozu onardı Katalitik Konvertörü monte etti .Egsoz Pulunu kolayca aldım.

Kemal Hoca Matematik - 25.05.2021

10Puan

Adam harbiden delikanlı çıktı, aracımda Çekiş Sorunu vardı egzosu değiştirilip para alabilirdi önce ustana git arızanın tam yerini göstersin gerekirse o zaman yapalım dedi, helal olsun, Allah c.c. Bereketini artırsın, inşallah

NAZIM TOPAÇ - 05.10.2020

10Puan

Suat usta; egsoz işinde uzman, kaliteli işçiliği ve ust düzey partikül ve konvektör makinaları ile mükemmel temizleme yapmaktadır. Musteri ile diyaloğu, ilgisi ve iletişimi çok üst düzeydedir. Aradığınız her tür araç modeline ait eksozlari uygun fiyata bulabilirsiniz.

Tevhid Mollaoğlu - 29.09.2018

10Puan

Suat Usta'ya bir defa iş yaptım ve çok memnun kaldım. Herkese tavsiye ederim, kendisini de geliştirip, partikül filtresi ve katalitik konvertör temizleme makinesi almış. Ondan da çok memnun kaldım.

Mahmud Alumar - 17.09.2018

10Puan

İşini çok güzel, titizlikle yapıyor. Egzoz değişimi yaptırdım ve çok memnun kaldım. Bundan sonrada mutlaka Suat ustaya egzozumu yaptırırım ve herkese de tavsiye ederim.

Tahsin Gökdelen - 16.09.2018

10Puan
Pazartesi
Salı
Çarşamba
Perşembe
Cuma
Cumartesi
Pazar