Aleyna Daışmanlık

Ankara / Çankaya

Bakıcı / Bakım Hizmetleri

Aleyna Daışmanlık

Aleyna İnsan Kaynakları ve Yönetim Danışmanlığı L.T.D Ş.T. İ. sektörünün önde gelen isimlerinden biri olarak seviyeli müşteri hizmetleriyle, eleman alımından anlayan, bu işte yıllardır tecrübesi olan profesyonel kadrosuyla güvenli hizmet vermektedir.

Ailelerin istedikleri uygun vasıftaki elemanları aile ile birlikte karşılıklı görüştürdükten sonra her iki taraf da anlaştıkları takdirde sözleşme yapıyoruz.

Hasta Bakıcısı
Hemşire
Yaşlı Bakımı
Bebek Bakıcısı
Çocuk Bakıcısı
Ev İşlerine Yardımcı
Temizlik Elemanı

Teminlerinde İş-Kur İzinli şirketimiz uzman kadrosu ve profesyonel hizmet anlayışı ile hizmet vermeye devam ediyor
Aleyna İnsan Kaynakları ve Yönetim Danışmanlığı L.T.D Ş.T. İ. sektörünün önde gelen isimlerinden biri olarak seviyeli müşteri hizmetleriyle, eleman alımından anlayan, bu işte yıllardır tecrübesi olan profesyonel kadrosuyla güvenli hizmet vermektedir. Eleman isteğinde bulunan işverenlerin isteklerine ,uygun elemanlar ,iş isteyen elemanların isteklerine uygun iş buluyoruz.

İşe yerleştirilen elemanlardan herhangi bir ücret alınmamaktadır veya maddi menfaat sağlanmamaktadır.Ailelerin istedikleri uygun vasıftaki elemanları aile ile birlikte karşılıklı görüştürdükten sonra her iki taraf da anlaştıkları takdirde sözleşme yapıyoruz. Müşteri memnuniyeti şirketimizin ana ilkelerinden birisidir. Bir sorun olduğu takdirde her iki taraf dinlenerek çözümleme yoluna gidilir. çözüm bulamıyorsak işverene eleman değişikliği yapıyoruz. Elemana da yeni iş temin ediyoruz. Şirketlerin insan kaynakları taleplerini ,her branşdan personel ihtiyaçlarını özel çalışma ile karşılıyoruz.

Hizmet Verdiği Kategoriler

Pazartesi
Salı
Çarşamba
Perşembe
Cuma
Cumartesi
Pazar