Ali Aygün

Tekirdağ / Çorlu

Çatı Yalıtım / İzolasyon

0Yorum
10Puan

Ali Aygün

Tekirdağ / Çorlu’da çatı yalıtım, izolasyon, elektrik tesisatı ve su tesisatı alanında faaliyet göstermekteyiz. Ayrıca uydu çanak anten sistemleri, kamera ve alarm sistemleri alanındaki tüm ihtiyaçlarınızda siz değerli müşterilerimizin yanındayız.

Su tesisatı tamiri, sıhhi tesisat tamiri, çeşme tamiri ve montajı, su kaçağı tespiti, lavabo tamiri ve montajı, vana montajı, çeşme bataryası tamiri ve değişimi, klozet montajı, WC gider açma, lavabo tıkanıklığı ve mutfak gideri açma, hidrafor bakımı ve tamiri, elektrik arızası, şofben montajı, avize montajı, priz ve şalter tamiri, diafon tamiri alanında tecrübeli ekibimizle hizmet vermekteyiz. Ayrıca güvenlik kamera sistemleri montajı, kamera yer değiştirme ve ayarı, görüntülü diafon montajı, otomat tamiri, zil tamiri, otomatik garaj kapısı tamiri, uydu montajı, çanak ayarı ve montajı, TV anten tamiri, apartman uydu servisi, çatı izolasyonu, çatı yalıtımı, oluk izolasyonu, teras yalıtımı ihtiyaçlarınızda firmamızdan uygun fiyatlarla kaliteli hizmet alabilirsiniz.

Tekirdağ, Çerkezköy, Çorlu ve Ergene ilçelerinin tüm semtlerinden bize 7/24 ücretsiz çağrı hattımızı arayarak ulaşabilirsiniz.

Hizmet Verdiği Kategoriler

Pazartesi
Salı
Çarşamba
Perşembe
Cuma
Cumartesi
Pazar