Kayapalı Oto

Bursa / Osmangazi

Oto Elektrik / Akü

15Yorum
9.9Puan
Hemen Ara

Kayapalı Oto - Halim Balı

Bursa' nın Osmangazi ilçesindeki dükkanımızda oto elektrik ve elektronik alanında hizmet vermekteyiz. 30 yıllık mesleki tecrübeye ve mesleğimizi icra etmek için gerekli ustalık belgelerine sahibiz. Çelik Akü, Power Akü ve Kurt Akü yetkili bayiliği yapmaktayız.

Akü servisi hizmetlerimiz kapsamında akü tamiri, akü değişimi ve akü satışı yapmaktayız. Her marka ve modelde aracın elektronik aksamlarında meydana gelen arızaların tespiti ve tamiri konusunda uzmanız. Son teknoloji arıza tespit cihazları kullanarak kaliteli hizmet vermeye çalışmaktayız. Oto klima arızalarının giderilmesi, oto klima gazı dolumu, oto kalorifer tamiri, far tamiri, oto alarm ve görüntü sistemlerinin tamiri ve torpidoyu sökmeden kalorifer peteği temizleme işlemlerini itinayla yapmaktayız. Ayrıca elektronik beyin tamiri ve motor beyni tamiri konusunda tecrübeliyiz.

Bursa merkez ilçe ve mahallelerine yolda kalan araçlar için 7/24 Acil yol yardım hizmeti vermekteyiz. Ücretsiz çağrı hattımızdan günün her saati sizlere hizmet vermekten memnuniyet duyarız.

Hizmet Verdiği Kategoriler

Megane Team tavsiyesiyle gittim. Alan dışı olmasına rağmen far temizliği yaptırdım, iyi oldu. Fiyat, performans açısından çok memnun kaldım.

Kenan Albayrak - 30.07.2018

10Puan

Balıkesir'de yapılamayan arızayı resmen bir bakışta çözdü. Arızanın yanı sıra araçta olan ve benim göremediğim ufak tefek sorunları da çözdü. Kendisi çok iyi birisi, arkadaşça bir yaklaşımı var. Ellerine sağlık ustam.

İsmail Dülger - 30.07.2018

10Puan

Merhaba, Kayapalı Oto denince akla güvenilir, işini iyi yapan, personelleri son derece efendi bir firma geliyor. Müşteri memnuniyetini ön planda tutan bir firma ve aldığım hizmetlerden çok memnun kaldım. Herkese tavsiye ederim.

Sertaç Topaçlar - 30.07.2018

9Puan

Çözülemeyecek sorun yoktur. Sadece Kayapalı Oto Elektriğe gitmenizi tavsiye ederim. İşçilik, hizmet ve çözüm odaklı yaklaşımları var. Ellerinize sağlık.

Metin Güven - 30.07.2018

10Puan

Tam bir esnaf adam. Ustalık, işçilik ve fiyatlar çok iyi. Hizmetlerinden memnun kaldım, şiddetle tavsiye ederim.

Ahmet Cürebal - 30.07.2018

10Puan

Defalarca usta gezdim, sunroff ve aracımın kronik elektrik arızası ile ilgili hep geçici çözümler üreten elektrikçilere denk geldim. Bezdirdiler beni, sonrasında Ali Ustaya gittim. Tek seferde kalıcı olmak kaydıyla tüm sorunu çözdü, kesinlikle tavsiye ederim.

Can Akgün - 30.07.2018

10Puan

5 elektrikçinin yapamam dediği işi yaptı ve ne zaman arasam hoşgörüyle karşılayarak davet etti. Tavsiye ederim.

Mustafa Karakuş - 30.07.2018

10Puan

Sevgili arkadaşlar, hepimizin arabası değerlidir. Arabanızın herhangi bir elektrik, elektronik, ısıtma ve soğutma sistemleri sorun varsa çözüm Kayapalı Oto Elektrik Ali Usta'da. Hiç sağda solda usta aramaya gerek yok. Ali Usta şu parça arızalı deyip hemen yenisini alın demiyor, elindeki bütün imkanları kullanıp sonuç alamazsa parça istiyor. Ben Megan götürdüm. Adam kendi arabasından parça söktü ve benim aracı denedi. Arızalı parçayı bulmak için. Başka usta olsa git yenisini al der. Ben çok memnunum. Şiddetle tavsiye ederim.

Bayram Kaplan - 30.07.2018

10Puan

Grup olarak kendisini tercih ediyoruz. Bugüne kadar gidip de şikayet edeni duymadık, herkes memnun ayrılıyor. Kendisine ilgi ve alakasından dolayı da çok teşekkür ediyoruz. İşçilik ve fiyat on numara. Tavsiye edilir. Megane Team.

Ali Karagöz - 30.07.2018

10Puan

Aracın dilinden anlayan ve her konuda yardımcı olmaya çalışan bir usta. Mutlaka gidip tanımanız gerek.

Sait Oskan - 30.07.2018

10Puan
Pazartesi
Salı
Çarşamba
Perşembe
Cuma
Cumartesi
Pazar