Ali Kadir Mutlu

İstanbul / Sarıyer

Oto Tamir / Bakım

Ali Kadir Mutlu

İstanbul Sarıyer’de oto tamiri ve tamir bakım servisi olarak faaliyet göstermekteyim. 1996 yılında kurduğum ve hizmet vermeye başlayan firmamızda motorlu araçlarınız ile ilgili her türlü bakım, onarım ve çekici hizmetlerini vermeye devam etmekteyiz.

Firma kurucumuz; Ali Kadir Mutlu oto yedek parça, elektromekanik, bakım, onarım, diagnostik arıza teşhisi, fren sistemleri, hasar tespiti, hasar onarım sonrası kontroller, araç kıymetlendirme meslek dallarında Otomotiv Uzmanı olarak İstanbul Adliye Mahkemelerinde ve Tüketici Hakem Heyetlerinde de bilirkişilik yapmaktadır. Ayrıca Ali Kadir Mutlu otomotiv sektörüyle ilgili sürekli hizmet içi eğitim kapsamında mesleki yeterlilik sertifikaları sahibi usta öğretici ve eğitimci olarak faaliyetlerine devam etmekte olup, firmalara, Şişli Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi ile Mesleki Eğitim Merkezlerinde mesleki teknik eğitim “danışmanlık” hizmeti vermektedir. Servisimizde oto tamir ve bakım, kaporta, boya, mekanik, oto elektrik bakımı, elektronik, lastik - rot balans ve şasi işlemleri yapılmaktadır. Aynı zamanda sigorta-poliçe, araç muayene ve araç ekspertiz hizmetlerimiz bulunmaktadır. Her marka ve her model araca hizmet verecek nitelikte donanıma sahip olan servisimizde gerektiğinde yedek parça tarafımızdan temin edilebilmektedir. Servisimizde görev yapan ustalarımızın branşlarında yeterliliklerini gösteren ustalık ve kalfalık belgeleri mevcut olmakla beraber iş tecrübelerinde hizmet kalitesini en üst seviyede tutabilecek niteliktedir. İşimiz ve çözümlerimiz ile müşterilerimize satış öncesinde ve satış sonrasında teknik destek sağlayarak, müşteri memnuniyetini sağlamak, müşterilerimizin ilk tercihi olmak, müşterilerimiz ve çalışanlarımız için değer yaratarak otomotiv sektöründe profesyonel hizmet vermekteyiz.

Pazar günleri hariç haftanın 6 günü boyunca, hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi almak, servisimizden faydalanmak ve araç çekme hizmetlerimizden yararlanmak için ücretsiz çağrı hattımızdan bizlere ulaşarak taleplerinizi iletebilirsiniz.

Hizmet Verdiği Kategoriler

Pazartesi
Salı
Çarşamba
Perşembe
Cuma
Cumartesi
Pazar