Ali Osman Sarı

Aydın / Söke

Alarm / Kamera Sistemleri

Ali Osman Sarı

Aydın / Söke’de alarm, kamera ve güvenlik sistemleri, uydu sistemleri ve çanak anten alanlarında faaliyet göstermekteyiz. Didim, Kuşadası, Söke bölgelerine hizmet vermekteyiz. Ayrıca Marangoz Erol Usta atölyemizde marangozluk hizmeti vermektedir.

Ev ve işyerlerinizin güvenliği için; güvenlik kamerası kurulumu, alarm montajı, güvenlik kamerası sistemleri kurulum ve yer değiştirme, alarm kurulum ve ayarları, alarm güvenlik montajı hizmetleri vermekteyiz. Uydu sistemleri ve çanak anten alanında; merkezi uydu sistemi montaj ve tamiri, uydu montaj ve tamiri, çanak montajı ve ayarı, çanak anten tamiri, apartman ve site uydu sistemi kurulumu, uydu frekans güncelleme ve servis hizmetleri, uydu anteni tamiri işlerinizi titizlikle yapmaktayız. Ayrıca Erol Usta; banyo ve mutfak dolabı imalatı, ahşap merdiven yapımı, gardırop, pergole, panza, genç odası, komidin, ahşap korkuluk, Mdf kaplama, portmanto, ray dolap, kiler dolabı ve ölçüye göre mobilya imalatı yapmaktadır.

Hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi almak, taleplerinizi iletmek için haftanın her günü ücretsiz çağrı hattımızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

Hizmet Verdiği Kategoriler

Pazartesi
Salı
Çarşamba
Perşembe
Cuma
Cumartesi
Pazar