Ustası Burada
Ustası Burada
Alican Aksu
10

Alican Aksu

Aksu Yapı

Seymenli Mah. 45115 Sok. No:17
Mersin / Mezitli / Mezitli
Haritada Göster
Hizmet Kategorileri
Hizmet Verdiği Yerler
Onaylı Bilgiler ve Belgeler
 • TC Kimlik Numarası
 • Cep Telefonu
 • E-Posta Hesabı
Alican AksuAlican Aksu12.04.2023 - 14:52

Evimizde ofisimizde boya kabarması varsa ne yapmalıyız? Öncelikle astar kesinlikle şarttır. Eğer alçı tamiratı yapılıyorsa yapıldıktan sonra zımpara, zımparadan sonra alçı tozunu almalıyız. Tozu almazsak boya zamanla geri kalkar. Bunun önlemi zımparadan sonra alçı astarı kullanmak lazımdır. Özellikle silikonlu boyalarda astarsız boyayı uygularsak kağıt gibi geri sökülür. Bizim önerimiz bu yöndedir

Alican AksuAlican Aksu12.04.2023 - 14:52

Özellikle kış aylarında ve nemli havalarda duvarlarınızda küf ve rutubet problemi yaşıyorsanız, bu haberi mutlaka okumalısınız. Evinizin rutubet sorununu ortadan kaldırmak basit çözümlerle artık çok kolay. Evlerimizin özellikle kuzeye bakan cephelerinde ısı transferi nedeniyle duvar ya da tavanda su birikebilir. Bu da rutubete neden olur. Önlem alınmazsa bu birikinti küf ve mantar oluşumuna yol açar. Dış cephede mantolama yapılamıyorsa, iç cepheyi izole ederek rutubet oluşumunu uzun bir süre önleyebiliriz. Rutubetli olan bölgede boya dökülmeleri oluşmuşsa öncelikle bu bölgeyi spatulayla kazıyın. Ardından 1,5 cm kalınlığındaki strafora yapıştırma harcı sürerek duvara yapıştırın. Yapıştırdığınız straforun üzerini kapatmak için mala yardımıyla sıva harcı sürün. Sıva harcını sürdükten sonra straforun duvardan düşmemesi için üzerine malayla sıva filesini yapıştırın. Son kat sıva harcı kuruduktan sonra uygulama hatalarını azaltmak için sıva harcı sürülen yeri zımparalayın ve işlem yaptığınız yere yüzeyin emiciliğini azaltmak için astar sürün. Astar uygulamasını yaptıktan sonra rulo fırçayla duvarı boyayın. Kuruduktan sonra ikinci katını sürün.

Alican AksuAlican Aksu12.04.2023 - 14:50

Bir bina tadilat gerektiriyorsa , genellikle çeşitli yenileme çalışmaları gereklidir. Çatıya elektrik sistemi üzerinden alçıpan yaparak başlayarak . Özellikle kompleks ve komple yenileme projelerinde , bireysel adımların birbiriyle mükemmel biçimde koordine edilmesi ve bireysel faaliyetler ve sektörler arasında bir etkileşimin olması önemlidir. Ancak o zaman yenileme başarısı yolunda hiçbir şey durmuyor. Hizmetlerin kalite güvencesi, açık bir şekilde tanımlanmış, Garantili ve kısa bir inşaat süresi için en iyi hizmet, planlamadan üretim, kuruluma ve işlevler arası koordinasyona kadar tek bir kaynaktan sağlanır. Sonuç olarak, yenileme önlemleri yalnızca binanın kullanımı için kısa bir ara demektir. İnşaat aşamasında kira kayıpları veya yenileme binaları gibi ek masraflar atlanmıştır. Aksu Yapı bu sürecin tamamında yanınızda olacaktır. Kullanılan malzemeler ve sistemler, tadilat ve dekorasyon gereksinimleri kalıcı olarak karşılayabilmek için en yüksek kalite standartlarını da karşılamalıdır. Örneğin, laboratuarlar ve ameliyat salonları için, sadece mükemmel bir şekilde temizlenebilen ve bakteri üreme alanı bulamayan malzemeler ve yapılar uygundur. Radyolojik bölümlerin muhafaza yüzeyleri, en yüksek radyasyon koruma gereksinimlerini karşılamalıdır. Mutfak alanları ve ıslak hücrelerin bakteri ve küf oluşumuna karşı korunması kolay temizlenmeli ve havalandırılmalıdır. Koridorlar ve trafik güzergâhları bir sıçrama koruması ve engelsiz olmalıdır. Daha fazla konfor ve rahatlık için, ses yalıtım fonksiyonlu yapılar. Buna ek olarak, artan yangın koruma gereksinimlerini karşılamaları gerekir,

Alican AksuAlican Aksu22.03.2023 - 11:29

Sorunsuz ve güvenle evinizde oturmanın için bizimle iletişime geçmeniz yeterlidir.

Aksu Yapı olarak Mersin Mezitli'de bulunan işyerimizde Dekorasyon, Anahtar teslim tadilat , alçı, kartonpiyer, fayans, seramik döşeme, parke, boya ve badana üzerine çalışmaktayız.

Fayans ve parke üzerine tüm zemin işleri, Alçıpan duvar, alçı çekme, alçıpan asma tavan, alçıpan boyama, italyan boya , dekoratif boya boya dekorasyon, kartonpiyer, ev ve ofis badanası, kalebodur döşeme işlerinizi deneyimli ekibimizle yapmaktayız.Salonlarınız, banyo ve mutfaklarınız kısacası yapılarınızın tüm alanlarında daha şık ve dekoratif yaşam alanları için çalışıyoruz. 

Bugüne kadar Mersin'de yapmış olduğumuz başarılı işlerimiz, referanslarımız ve detaylı bilgi için ücretsiz çağrı hattımızdan pazar dahil her gün bize ulaşabilirsiniz.

Tüm Hizmetleri
10
(3 kişi değerlendirdi)
 • Çağrı Yanıtlama ve Geri Dönüş

  5
 • Müşteri Yaklaşımı / İlgi Gösterme

  5
 • İhtiyacı Karşılama / Çözüm Üretme

  5
 • Hizmet / Malzeme Kalitesi

  5
 • Hızlı Hizmet / Zamanında Teslim

  5
 • Uygun Hizmet Bedeli / Ücretlendirme

  5
Yorumlar