Alp Dijital Büro Makineleri Ve Kopyalama Sistemleri

Denizli / Merkezefendi

Yazıcı / Baskı Cihazları Tamiri

Hemen Ara

Alp Dijital Büro Makineleri Ve Kopyalama Sistemleri - Özgür Solak

Yılların vermiş olduğu tecrübe ve birikim sayesinde ALP Dijital Büro Makineleri ve Kopyalama Sistemleri satış, servis ve kiralama alanında sizlere kaliteli hizmet vermeyi amaç edinmiştir. ALP Dijital Büro Makineleri ve Kopyalama Sistemleri kalitesini, sizlerle tanıştırmak hedefimizdir. Teknik servis, satış, kiralama ve toner dolumu konularında uzman kadrolarıyla siz müşterilerimizin hizmetindedir.

Fotokopi, bilgisayar, yazıcı ve faks cihazlarının kiralama ve satışının yanı sıra satış sonrası yerinde servis, orijinal yada muadil sarf malzemeler ve yedek parça temininde en cazip imkanları sunmaktayız.

Bildirilen arıza ve servis ihtiyaçlarına aynı gün içerisinde cevap vererek, kullandığınız fotokopi ve faks cihazlarından en iyi verimi almanız için özenle çalışmaktayız.Ücretsiz çağrı merkezimizi tüm talepleriniz için arayabilirsiniz.

Daimi olarak çalıştığımız 300' ü aşkın kamu kuruluşu ve özel şirketin servis hizmetinde müşterilerimizin güvenlerini kazanarak, istikrarlı bir performans çizmekteyiz. Bu imkânlardan faydalanmak ve cihazlarınızı uzman personelimize teslim ederek maksimum verim almak için lütfen bizimle irtibata geçiniz.

Hizmet Verdiği Kategoriler

Pazartesi
Salı
Çarşamba
Perşembe
Cuma
Cumartesi
Pazar