Alp Elektrik Teknik

Yalova / Merkez

Elektrikçi / Elektrik Tesisatı

Alp Elektrik Teknik - Musa Alp

Yalova / Merkez’de elektrik ve elektrik tesisat işlerinin yanısıra elektrikli küçük ev aletleri tamiratı yapmaktayız. Arzum, King ve Sem marka elektrikli şofben Yalova yetkili servisiyiz.

Bexel, Esco ve Aksu Yalova Yetkili Servisi olarak kaliteli hizmet ve makul ücret politikasıyla çalışmaktayız. Elektrik arızası, şofben montajı, avize montajı, priz tamiri, şalter tamiri, elektrik tesisatı tamiri, elektrik tesisatı arıza, priz montajı, ev ve iş yerlerinizin elektrik tadilat ve tamirlerini yapmaktayız. Ayrıca küçük ev eletleri tamiri ve servis hizmetlerimiz kapsamında elektrikli süpürge tamiri, katı meyve sıkacağı tamiri, mutfak tartısı tamiri, mikser tamiri, fritöz tamiri, elektrikli ızgara tamiri, saç kurutma makinesi tamiri, kahve makinesi tamiri, kettle tamiri, ekmek kızartma makinesi tamiri, tost makinesi tamiri, çay makinesi tamiri, blander tamiri, mutfak robotu tamiri, mısır patlatma makinesi tamiri, şofben tamiri, vantilatör tamiri, derin dondurucu tamiri gibi ihtiyaçlarınızda hizmetinizdeyiz. Tüm markalara özel servis hizmetimiz vardır.

Pazar günleri dışında haftanın 6 gün elektrik arıza ve küçük ev aletleri tamirlerinizi yapmak için çalışmaktayız. Ücretsiz çağrı hattımızdan bizi arayarak detaylı bilgi alabilirsiniz.

Hizmet Verdiği Kategoriler

Pazartesi
Salı
Çarşamba
Perşembe
Cuma
Cumartesi
Pazar