Alper Cam

İstanbul / Kadıköy

Camcı / Aynacı

Alper Cam - Ali İzgin

İstanbul Kadıköy’de cam ve ayna imalatı alanında 33 yıldır faaliyet gösteren firmamız Kadıköy, Üsküdar, Ataşehir, Maltepe, Kartal, Pendik, Beşiktaş, Şişli, Ümraniye, Sultanbeyli, Çekmeköy ve Sultangazi bölgelerinde hizmet vermektedir. Aynı zamanda Fıratpen Yetkili Bayisi olarak çalışmalarımıza devam etmekteyiz.

Cam ve ayna imalatı, cam ve ayna tamiri, her renk model ve ebatta çerçeve imalatı, cam takma, dekoratif ayna ve cam imalatı, ayna masa ve cam masa tamiri, ayna ve cam kesme, cam raf sistemleri uygulamaları, kristal ayna imalatı, ayna çerçeve yapımı, dekoratif çerçeve, çerçeve dizaynı ve tasarımı, fotoğraf çerçevesi imalatı hizmetleri vermekteyiz. İşlerimizde Trake cam ürünlerini tercih etmekteyiz. Ayrıca cam balkon imalatı ve montajı, katlanır, sürgülü, ısıcamlı, renkli ve siyah cam balkon imalatı, eşikli ve eşiksiz sürgü sistemi montajı hizmetleri, kumandalı ve otomatik cam balkon montajı, kış bahçesi yapımı, teras kapatma, pergola cam kapatma, motorlu ve motorsuz kepenk imalatı, kepenk montajı ve garaj kapısı tamiri, pencere tamiri, pencere kilit takma, pervaz tamiri, pencere fitil değişimi, ısı bandı takma, menteşe tamiri, PVC balkon yapımı ve sineklik türleri imalatı yapmaktayız. İşlerimizi titizlikle yapmakta, ekonomik fiyat garantisi altında çalışmakta ve zamanında teslime önem vermekteyiz. Müşteri memnuniyeti her daim ön planda tutmaktayız.

Haftanın 7 günü boyunca hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi almak için ücretsiz çağrı hattımızdan bizlere ulaşabilir, taleplerinizi iletebilirsiniz.

Hizmet Verdiği Kategoriler

Pazartesi
Salı
Çarşamba
Perşembe
Cuma
Cumartesi
Pazar