Anadolu Isı

İstanbul / Ümraniye

Klima Servisi / Montaj

Anadolu Isı - Murat Demir

Anadolu Isı olarak İstanbul Ümraniye’de kalorifer ve doğalgaz tesisatı alanında 20 yıllık deneyimle faaliyetlerimize devam etmekteyiz. Ustalık belgesi sahibi personellerimizle Ataşehir, Çekmeköy, Kadıköy, Maltepe, Sancaktepe, Ümraniye ve Üsküdar bölgelerine hizmet vermekteyiz.

Doğalgaz tesisatı döşeme ve bakımı, doğalgaz tesisatı montajı, doğalgaz tesisatı değişimi, doğalgaz iç tesisat döşeme ve bakımı, doğalgaz tesisatı projelendirme, kalorifer tesisatı arızaları, kalorifer tesisatı projelendirme, kalorifer tesisatı tamiri, kalorifer tesisatı bakımı, petek temizleme, havlupan petek tamiri ve montajı, havlupan boru tamiri hizmetleri vermekteyiz. Ayrıca kombi arıza ve bakımı, kombi değişimi ve montajı, kombi ısıölçer montajı, klima montajı, şofben montajı, şofben arıza ve bakımı, Vrf soğutma ve ısıtma sistemleri montajı, yerden ısıtma sistemleri montajı, kombi ve klima yedek parça satışı, kombi, klima ve şofben satışı işlerinizde kaliteli çözümler sunmaktayız. Fancoil Yetkili Servisi olarak faaliyetlerimize devam etmekte ve işlerinizi ekonomik fiyat garantisi altında, söz verdiğimiz sürede teslim etmekteyiz.

Pazar günleri hariç haftanın her günü, hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi almak ve servisimizden yararlanmak için ücretsiz çağrı hattımızdan bizlere ulaşabilir, taleplerinizi iletebilirsiniz.

Hizmet Verdiği Kategoriler

Pazartesi
Salı
Çarşamba
Perşembe
Cuma
Cumartesi
Pazar