Anka Organizasyon

Artvin / Hopa

Düğün / Davet / Organizasyon

Hemen Ara

Anka Organizasyon - Şükrü Şeker

Anka Organizasyon olarak Artvin’in Hopa ilçesinde düğün, davet, organizasyon ve fotoğrafçılık alanında faaliyet göstermekteyiz. Hizmetlerimizi Rize, Hopa ve Artvin’in tüm ilçeleri başta olmak üzere tüm Karadeniz bölgesine götürmekteyiz.

Düğün, profesyonel katalog, doğum günü, bebek fotoğrafı, kına, sünnet düğünü gibi davet ve organizasyonlarınız için iç mekan ve dış mekan farketmeksizin fotoğraf, kamera ve video çekimi hizmetleri sunmaktayız. Bunların yanısıra kına, sünnet, düğün,nişan, toplantı, tanıtım, açılış, mezuniyet, doğum günü, piknik, festival, şölen, konser, anma, yemek, iftar ve ramazan organizasyonları düzenlemekteyiz. Ayrıca balon süsleme, konsept doğum günü, havai fişek, çiçek, çelenk, kır düğünü, evlilik teklifi ve masa süsleme hizmetleri de sunmaktayız. Tüm bunların yanısıra ışık ve ses sistemleri, ajans, cast, palyaço vb. faaliyetlerimizle de hizmetinizdeyiz.

Kusursuz bir organizasyonla mutluluğunuza mutluluk katmak için uzman ekibimizle özveriyle çalışmaktayız. Ücretsiz telefon hattımızdan bizi arayarak daha detaylı bilgi alabilirsiniz.

Hizmet Verdiği Kategoriler

Pazartesi
Salı
Çarşamba
Perşembe
Cuma
Cumartesi
Pazar