Ankara Bilgisayar Servisi, Laptop, Notebook Tablet Tamiri

Ankara ilinde hizmet veren yüzlerce Bilgisayar Tamir&Servis firmasını UstasıBurada sizler için tek sayfada topladı. Yüzlerce bilgisayar tamircisi ve servisi içinden en doğru firmayı bulmak için yorumları okuyun, size olan yakınlığına göre sıralayın ve ücretsiz çağrı hattından firmalara ulaşarak detaylı bilgi alın!

Teknolojinin hayatımızdaki yeri ve öneminin hızla arttığı son yıllarda gündelik yaşantımıza nüfuz eden teknolojik cihazların başında şüphesiz ki bilgisayarlar, tablet ve bilgisayar görevi gören akıllı telefonlar gelmektedir. İş dünyasına bakıldığında bilgisayar sistemlerinin kullanılmadığı işletmeler yok denecek kadar az sayıdadır. Küçük, orta ve büyük ölçekli her düzeyde firma, faaliyet konusu ne olursa olsun sistemlerini bilgisayarlar üzerinde kurmakta ve teknolojinin sağladığı avantajlarla iş süreçlerini hızlandırmaktadır.

Öte yandan 2014 yılı TÜİK(Türkiye İstatistik Kurumu) verilerine göre Türkiye'deki hane sayısının %60'ının internet erişimine sahip olduğunu göz önünde bulundurduğumuzda ülkemizde bilgisayar ve tablet gibi cihazların iş dışında da kullanım oranının ne kadar yüksek olduğu ortaya çıkmaktadır. 

Bilgisayarın ülkemize ilk gelişi 1960 yılında Karayolları Genel Müdürlüğü tarafından yol yapımında hızlı hesaplama yapmak için kullanılan 30 ton ağırlığındaki ve 167 m2 alan kaplayan bilgisayar ile olmuştur. Zaman içerisinde devasa makinalardan defter kalınlığında ve her yere taşınabilir cihazlara dönüşen bilgisayarlar artık gündelik yaşantımızda elimizden düşmeyen iletişim ve iş araçları haline gelmiştir. Hal böyle olunca bu kıymetli cihazlarda meydana gelen teknik sorunların giderilmesi için bilgisayar tamiri ve bakımı yapabilen işin ehli kişilere yoğun talep bulunmaktadır. Onlarca marka ve modelde cihazın tamiri, bakımı ve yedek parça ihtiyaçlarında kullanıcıların imdadına yetişen Bilgisayar Tamir&Servis Firmaları bölgesel bazda çok sayıda ihtiyaç sahibine hizmet vermektedirler.

Özellikle kentlerde kullanıcı sayısının fazla oluşundan kaynaklı talebin de yüksek oluşu bilgisayar tamircileri ve servislerinin sayısının gün geçtikçe artmasına neden olmaktadır. Ülkemizin 4. büyük şehri ünvanına sahip Bursa'da da bilgisayar ve teknolojik cihaz kullanımının yüksek oranda olduğu gözlemlenmektedir. 2.9 milyon kişinin yaşadığı Bursa'da nüfusun büyük çoğunluğu merkez ilçeler olan OsmangaziYıldırım ve Nilüfer bölgelerinde yaşamaktadır.

Türkiye'nin en büyük sanayi kentlerinden olan Bursa'da otomotiv, tekstil ve mobilya sektörünün son derece gelişmiş olduğu gözlenmekte ve büyük sanayi bölgelerinin varlığı dikkat çekmektedir. Bursa Organize Sanayi Bölgesi ve Demirtaş Organize Sanayi Bölgesi başta olmak üzere ülke ekonomisine önemli katkı sağlayan büyük kuruluşların faaliyet gösterdikleri şehirde Tofaş, Fiat, Renault, Peugeot, Karsan Otomotiv gibi önemli fabrikalar bulunmaktadır. Hızla artan nüfusu, gelişen sanayisi ve kentleşme hızı ile Bursa'da her meslek grubuna olduğu gibi bilgisayar tamircileri ve servislerine de büyük ihtiyaç bulunmaktadır. Şehrin tüm ilçe ve semtlerinde yüzlerce firma bilgisayar tamir ve servis işleri alanında faaliyet göstermektedir.

UstasıBurada sayesinde Ankara'nın tüm semt ve mahallelerine hizmet veren Bilgisayar Tamir&Servis firmasına tek tıkla ulaşmak mümkün! Bilgisayar tamiri ve servis hizmetleri konusunda tamamı donanımlı ve yetki belgeli firmalarımızı ücretsiz çağrı hatlarından arayarak detaylı bilgi alabilir ve yorumları okuyabilirsiniz

Faydalı Yorumlar

Ankara Bilgisayar Tamiri / Servisi

: 5 sonuç
İhsan Bilgisayar İhsan Nalbantoğlu
1 Yorum10Puan
Ortaklar Teknoloji Deniz Okvuran
Ostim Bilgisayar Hüsamettin Tezcan
Sıla Teknik Servis Sedat Hacıoğlu
Hg Teknik Halil Gürgen