Ankara Çankaya En İyi 10 Klima Servisi ve Bakım Arıza Montaj

Çankaya ilçesinde yaşıyorsanız size en yakın Klima Montaj ve Bakım Servisleri'ni bulmanın en kolay yolu UstasıBurada'da. Klima tamiri yaptırmak, yaza girmeden klima bakımlarınızı tamamlamak, evinize uygun enerji tasarruflu sıfır bir klima montaj hizmetini uygun fiyatlarla satın almak için teklif alabileceğiniz yüzlerce klima servisini UstasıBurada sizler için aynı sayfada listeliyor. Civardaki klima servislerinin kalite puanlarına ve yorumlarına bakarak hemen ücretsiz çağrı hatlarından arayabilir, servis taleplerini hiç bir aracılık hizmet bedeli ödemeden iletebilirsiniz.

Yaz aylarının vazgeçilmez serinleme aracı olan klimalar bir kapalı ortamın sıcaklığını belli bir dereceye getirmek için kullanılan ve elektrik enerjisi ile çalışan beyaz eşyalardır. Ev tipi klimalar genellikle evin balkon veya pencere çıkışına yakın olan bir duvarına monte edilmektedir. Çünkü evaporatör veya dış ünite adı verilen soğutucu ünitenin binanın dış cephesinde bulunması gerekmektedir. Soğutucu üniteden iç üniteye bağlanan taşıyıcı borular vasıtasıyla soğuk havanın daire içine üflenmesi sağlanmaktadır. Dünya çapında en yaygın olarak kullanılan klima tipi split klima dediğimiz ortamı hem soğutmak hem de ısıtmak için kullanılan klima türleridir. Merkezi sistem klimalar büyük metrekareli kapalı alanların veya bir binanın komple iklimlendirme ihtiyacını karşılamakta, VRF soğutma sistemleri olarak bilinmektedir. Bireysel klima türleri ise duvar tipi klima, pencere tipi klima, yer dipi klima, tavan tipi klima gibi çeşitlere ayrılmaktadır. 

Bir kapalı alana uygun klima seçerken alanın metrekaresi, tavan yüksekliği, kapı ve pencere sayısı, projesi gibi faktörler dikkate alınarak hangi güçte klima gerekeceğine karar verilmelidir. Klima satışı ve montajı yapan yetkili klima servislerinde çalışan iklimlendirme uzmanlarına klima seçimi konusunda danışmak enerji tasarrufu sağlamak açısından son derece faydalı olacaktır. Düşük güçte bir klima seçmeniz salonunuzu soğutmakta yetersiz kalacak ve gereğinden fazla elektrik enerjisi harcasanız da soğuk hava kalitesi istenilen düzeyde olmayacaktır. Tam aksine gereğinden güçlü bir klima kullandığınızda da gereksiz enerji tüketimi söz konusu olacaktır. 

Ankara / Çankaya ilçesindeki en iyi Klima Tamircileri ve Klima Servisleri artık bir telefon kadar yakınınızda. Klima bakımından klima filtre temizliğine, klima montajından klima gazı dolumuna kadar tüm ihtiyaçlarınıza en hızlı ve en ekonomik çözümler UstasıBurada'da. Peki siz neredesiniz?

Ankara'nın ve Türkiye'nin nüfus bakımından en büyük ilçesi olan Çankaya'da 2016 rakamlarına göre 919.119 kişi yaşamaktadır. Çankaya ilçesi Kızılay, Bilkent, Cebeci, Öveçler, Ayrancı, Sıhhıye, TBMM, Yıldız, Dikmen, Esat, Balgat başta olmak üzere 23 semt, 124 mahalleden oluşmaktadır. Türkiye'nin siyasi yönetim merkezi durumunda olan ilçede Türkiye Büyük Millet Meclisi'nin yanısıra çok sayıda bakanlık ve kamu binası bulunmaktadır. 

Faydalı Yorumlar

 • Nurettin Hatal Nurettin Hatal

  Nurettin Hatal

  Mükemmel bir iş işçilik fiyat ciddiyet tek kelime ile harika tavsiye ederim herkese...

 • Balgat Teknik Yusuf Ayhan

  Başarılı teknik elemanı ve güler yüzüyle güvenebileceğiniz bir adres.

 • Harun Köksal Harun Köksal

  Harun Köksal

  Sorunumu olabildiğince hızlı ve uygun fiyata hallettiler. Kendilerine teşekkür ediyorum.

Ankara Çankaya Klima Servisi / Montaj

: 27 sonuç
Balgat Teknik Yusuf Ayhan
28 Yorum9.9Puan
Karaca İklimlendirme Beyaz Eşya Servisi Mehmet Çürük
7 Yorum9.4Puan
7/24 Teknik El Servis Tevfik Tayfun Tunç
4 Yorum10Puan
Bosch Termoteknik Isıtma Tayfun Beşirik
PG Mekanik Murat Karataş
Sel Teknik Servis Hizmetleri Hakan Bektaş
Tim Mühendislik Hilmi Deveci
Rota Teknik Gökhan Köksal
13 Yorum10Puan
Altınel Kombi Berk Altınel
6 Yorum10Puan
Ada Yapı Mühendislik Uğur İpek
2 Yorum10Puan
Aydın Yalçın
Anka Teknik Doğan Sezai KOÇAK
Ankara Merkez Servis Semih Çetin
Murat Teknik Servisi
Nurettin Hatal

Nurettin Hatal

Ankara / Çankaya

Klima Servisi / Montaj

1 Yorum9.0Puan
Harun Köksal

Harun Köksal

Ankara / Çankaya

Klima Servisi / Montaj

3 Yorum5.3Puan
Ekin Mühendislik Deniz Tuncay Polat
İklimsa Deniz Tuncay Polat

İklimsa

Ankara / Çankaya

Klima Servisi / Montaj

Çağrı Teknik Orhan Guneruz

Çağrı Teknik

Ankara / Çankaya

Klima Servisi / Montaj

İlayda Teknik Servis Mehmet Sinan Kılıç