Ankara Çankaya En İyi 10 Terzi ve Dikim Moda Evi

Ankara / Çankaya ilçesinin en yetenikli Terzileri ve Moda Tasarımcıları UstasıBurada'da. Takım elbise dikiminden abiye elbise tasarımına, günlük kıyafet dikiminden elbise tadilatına kadar tüm terzilik hizmetlerini alabileceğiniz onlarca Terzi ve Özel Dikim Moda Evi bu sayfada listeleniyor. Terzilik hizmetleriyle ilgili bilgi ve fiyat almak için moda evlerini ve terzi ustalarını ücretsiz çağrı hatlarından hemen arayabilirsiniz.

Takım elbise dikimi, ceket dikimi, pantolon dikimi, damatlık dikimi, frak dikimi, smokin dikimi, etek dikimi, gömlek dikimi, gelinlik tasarımı, nişanlık tasarımı, abiye elbise dikimi, özel gün kıyafetlerinin tasarım ve dikimleri, anne çocuk kombin kıyafetler, parti kıyafetleri dikimi, kaftan dikimi, özel ölçülerde kıyafet dikimi, tasarım elbiseler ve gardrobunuz için aklınıza gelebilecek her şeyi bu sayfadaki birbirinden maharetli modacılara ve terzilere uygun fiyatlarla diktirebilirsiniz. Ankara'nın bürokratlarına hizmet veren en seçkin terzilerle çalışıp birbirinden zevkli ve sadece size özel dikilmiş kıyafetlere sahip olabilirsiniz. 

Terzilerin sunduğu hizmetler biçki ve dikiş dikmekle sınırlı kalmayıp, paça daraltma, paça boyu kesme, astar tamiri, astar değişimi, fermuar değişimi, elbise tadilatı, elbise model değişimi, kıyafet daraltma gibi komandatura işleri de terziler tarafından yapılmaktadır. Gardrobunuzda hiç giyilmeyen ama kumaşı sapasağlam kıyafetlerinizi terzinize götürerek değerlendirmesini, modelini değiştirerek ya da sizin bedeninize uygun hale getirerek yepyeni bir kıyafete dönüştürmesini isteyebilirsiniz. Kumaş, deri ve dokuma benzeri tekstil malzemelerini biçki ve dikiş yaparak insanların giyebilecekleri kıyafetlere dönüştüren terziler, makas, dikiş kutusu, karbon kağıdı, iğne, iplik, dikiş makinesi, astar, tela, düğme, çıtçıt, kopça gibi malzemeler kullanmaktadır. 

Çankaya'daki en iyi Terziler ve Özel Dikim Moda Evleri artık bir telefon kadar yakınınızda. UstasıBurada'nın sizler için bir araya getirdiği onlarca seçkin terzinin kıyafet tasarımı ve özel dikim hizmetlerinden yararlanmak, detaylı bilgi ve fiyat almak için bu sayfadaki terzileri ücretsiz çağrı hatlarından hiçbir aracılık hizmet bedeli ödemeden arayabilirsiniz.

Çankaya ilçesi 2016 yılında açıklanan 919.119 kişilik nüfusu ile Ankara'nın ve Türkiye'nin en kalabalık ilçesi konumundadır. Türkiye'nin siyasi yönetim merkezi olan Çankaya'da Türkiye Büyük Millet Meclisi, Anıtkabir ve Kızılay Meydanı gibi önemli yerler bulunmaktadır. İlçedeki kamu binalarının çokluğu nedeniyle gün içerisinde ilçe nüfusu iki milyon kişiye çıkabilmektedir. Semtlerinden bazıları Ayrancı, Cebeci, Dikmen, Sıhhıye ve Kızılay'dır. 

Faydalı Yorumlar

  • Feride Şimşek Feride Şimşek

    Abiye kıyafetlerinin kraliçesi:) Kısa zamanda temiz ve kusursuz çalışıyor. İstediğiniz modeli anlatmanız yeterli, bir şekilde ortaya güzel bir model çıkıyor. Beraber çalışmaktan pişman olmayacaksınız.

DRY Vip Organik Kuru Temizleme Zafer Yılmaz
Nurgül Alkan
Model Terzihanesi Ender Yüksel Karav
Feride Şimşek
3 Yorum9.3Puan
Neriss Butik Sabiha Kum
Başar Perde Ali Kahyaoğlu
Cansu Mefrusat Yusuf Arıduru
Ergül Terzi Metin Ergül
Murat Tekstil Murat Çakmak
Özkan Terzihanesi Özkan Atasu
Terzi Yasin Yasin Usta
Turuncu Ütü
Özen Gömlek Ahmet Budak