Ankara Keçiören En İyi 10 Klima Servisi ve Bakım Arıza Montaj

Ankara / Keçiören bölgesinde Klima Servisi arıyorsanız en çok alternatifi UstasıBurada'nın sizler için hazırladığı bu sayfada bulabilirsiniz. En yakın klima tamir ve bakım servislerini bu sayfada listeleyebilir, ücretsiz çağrı hatlarından arayarak klima temizliği, klima tamiri ve yetkili klima servisi hizmetlerinden uygun fiyatlarla yararlanabilirsiniz.

Alarko Carrier, Beko, Arçelik, Daikin, Fujitsu, Buderus, Airfel, Mitsubishi klimalar ve daha onlarca klima markası evlerde ve işyerlerinde yaz aylarının vazgeçilmez serinleme aracı olarak kullanılmaktadır. Klimalar bulunduğu ortamdaki hava sıcaklığını sağlıklı bir şekilde istenilen seviyeye indirmek, havadaki toz ve partikülleri temizlemek, havanın nemini almak suretiyle yaşam kalitemizi arttıran iklimlendirme cihazlarıdır. Klimaların verimli bir şekilde çalışabilmesi için en azından yılda bir defa bakımlarının ve klima temizliğinin yapılması önerilmektedir. Aksi halde klima filtrelerinde biriken kir ve toz sebebiyle cihazınız zarar görebilir ve sağlıklı serinlik sağlayamazsınız. Bir süre sonra çalışmaz hale gelen klimanızı tamir ettirmek için ciddi tamir ücretleri ödemek zorunda kalabilirsiniz.

Klima satış ve montaj hizmeti veren yetkili klima servislerinin yaza özel klima kampanyalarından yararlanarak evinize uygun bir cihaz taktırabilirsiniz. Serinletmek istediğiniz alanın büyüklüğüne ve tavan yüksekliğine göre kaç motor bir klimanın yeterli olacağına yetkili servisin iklimlendirme uzmanlarına danışarak karar verirseniz elektrik enerjisinden de tasarruf etmiş olursunuz. Her marka klima için servis hizmeti alabileceğiniz bu sayfadaki firmalardan klima temizliği, klima gaz dolumu, klima filtre temizliği, klima fanı tamiri, klima iç ünite tamiri, klima dış ünite tamiri, klima montajı, klima sökme ve yer değişimi konusunda destek alabilirsiniz.

Keçiören Klima Bakım Arıza ve Montaj Servisleri için en fazla içerik UstasıBurada'da. Daikin Klima Servisi, Mitsubishi Klima Servisi, Arçelik Klima Servisi, Beko Klima Servisi denilince en hızlı çözüm UstasıBurada'da. Peki siz neredesiniz?

903.565 kişilik 2016 yılı nüfusu ile Ankara'nın ve Türkiye'nin en kalabalık ikinci ilçesi Keçiören'dir. Aktepe, Bağlum, Dutluk, Etlik, Hacıkadın, Gazino, Mecidiye, İncirli, Piyangotepe, Ufuktepe, Yükseltepe semtlerinden oluşan Keçiören ilçesinde ülkemizin en büyük şehiriçi teleferiği bulunmaktadır. Teleferik ile Keçören Botanik Bahçesi'nden Tepebaşı Mevkii'ne gidilmektedir. İlçenin girişinde bulunan Estergon Kalesi Keçiören'de bulunan en dikkat çekici tarihi yapıdır.

Faydalı Yorumlar

 • 7/24 Teknik El Servis Tevfik Tayfun Tunç

  Çok kibardılar. Fiyatları çok uygundu. Yetkili servisin yarı fiyatına problemi çözdüler. Çok teşekkür ederim.

 • Ada Yapı Mühendislik Uğur İpek

  Güvenilir ve kaliteli işçilik. Hoş görülü davranıyorlar ve hepsinden önemlisi ödeme kolaylığı için çok teşekkür ediyorum.

 • Rota Teknik Gökhan Köksal

  Ankara'nın en güvenilir kombi teknisyeni diyebilirim. Ellerinize sağlık, teşekkürler. Çok memnun kaldım.

  Değerli müşterimiz iyi günlerde kullanın, değerli yorumunuz için biz teşekkür ederiz.

 • Altınel Kombi Berk Altınel

  Kombimize bakım yaptırdık, bakım yapılırken kirlenen yeri bile temizlediler. Titiz ve düzenli çalışıyorlar. Böyle bir firma bulmak çok zor artık. Altınel Kombi çalışanlarına teşekkür ederiz.

Ankara Keçiören Klima Servisi / Montaj

: 17 sonuç
7/24 Teknik El Servis Tevfik Tayfun Tunç
4 Yorum10Puan
Balgat Teknik Yusuf Ayhan
32 Yorum9.9Puan
Çankaya Merkez Servis Tolga Kalınbacak
6 Yorum9.7Puan
Rota Teknik Gökhan Köksal

Rota Teknik

Ankara / Keçiören

Klima Servisi / Montaj

13 Yorum10Puan
Altınel Kombi Berk Altınel

Altınel Kombi

Ankara / Keçiören

Klima Servisi / Montaj

6 Yorum10Puan
Ada Yapı Mühendislik Uğur İpek
2 Yorum10Puan
Aydın Yalçın
Isı-Tek Mühendislik Osman Bulut
0 Yorum10Puan
Gümüş Teknik Servis Nurullah Gümüş
0 Yorum10Puan
Düzen Yapı Ltd Şti İsa Ferhan
Birol Soğutma Birol Akça

Birol Soğutma

Ankara / Keçiören

Klima Servisi / Montaj

Kombi Teknik Metin Öztürk

Kombi Teknik

Ankara / Keçiören

Klima Servisi / Montaj

Antes Bülent Kaya

Antes

Ankara / Keçiören

Klima Servisi / Montaj

Gökmer Isıtma Soğutma İnş. Tic.Ltd.Ştİ. Gökhan Gökmer
PG Mekanik Murat Karataş

PG Mekanik

Ankara / Çankaya

Klima Servisi / Montaj

Lider Teknik Salih Karakoyun

Lider Teknik

Ankara / Gölbaşı

Klima Servisi / Montaj

Anka Teknik Doğan Sezai KOÇAK

Anka Teknik

Ankara / Yenimahalle

Klima Servisi / Montaj