Ankara Yenimahalle En İyi 10 Halı Yıkama ve Koltuk Temizleme

Ankara / Yenimahalle Halı Yıkama Fabrikaları ve koltuk yıkama şirketleri için en fazla içerik UstasıBurada'da. Bu sayfadaki halı yıkamacıları ücretsiz çağrı hatlarından arayarak Ankara Halı Yıkama Fiyatları hakkında bilgi alabilir, yorumları okuyarak halı yıkama işinde en profesyonel firmayı kolayca bulabilirsiniz. Halı temizliğinin uzmanları UstasıBurada'da. Peki siz neredesiniz?

Ev işleri arasında en zahmetli olanları halı yıkama ve koltuk yıkama işleridir. Halılarınızı kendiniz yıkamaya veya koltuk silmeye kalktığınızda ciddi bir kol gücü gerektiğinden yaşayacağınız yorgunluğun yanısıra tam anlamıyla hijyenik sonuçlar da alamazsınız. Çünkü elde fırçalanan halılarda yüzeysel kir temizlense de halı tüylerinin arasına çöken kiri insan gücüyle çıkarmak mümkün değildir. Son yıllarda sayıları hızla artan halı yıkama fabrikaları ev hanımlarını büyük bir zahmetten kurtardılar. Evde harcayacağınız suyu ve yaşayacağınız yorgunluğu düşününce tüm halılarınızı halı yıkama şirketlerine temizletmek her açıdan çok mantıklı. 

Halı yıkama şirketleri her çeşit halı için metrekare başına yıkama fiyatı vermekte, tüm evinizin halılarını son derece makul fiyatlarla profesyonel halı yıkama makineleri kullanarak temizlemekteler. İpek halı yıkama, yün halı yıkama, dokuma halısı yıkama, el halısı yıkama, kilim yıkama, yolluk yıkama gibi hizmetler sunan halı yıkamacılar halılarınızı evinizin kapısından alarak tertemiz bir şekilde anlaşılan sürede kapınıza bırakmaktalar. Halı yıkama fabrikalarında kullanılan profesyonel makinalarda insan gücünün yetmediği üstün halı fırçalama teknikleri kullanıldığından halılar derinlemesine temizlenmektedir. Yıkama işlemi öncesinde su havuzunda bekletilen halıların kirleri yumuşatılmakta, leke çıkarma işlemi gerekiyorsa halılarınıza zarar vermeyecek özel kimyasallar kullanılmakta, halı kurutma işlemi sonrasında hav alma ve leke kontrolleri yapılarak tüm halılar paketlenerek sahiplerine hijyenik koşullarda teslim edilmektedir. 

Halı Yıkama ve Koltuk Yıkama ihtiyaçlarınız için size en yakın firmalarla UstasıBurada üzerinden iletişime geçebilir, ücretsiz çağrı hatlarından yapacağınız aramalar için hiçbir aracılık hizmet bedeli ödemezsiniz. Yenimahalle ilçesindeki en iyi Halı Yıkama Fabrikaları UstasıBurada'da. 

Ülkemizin başkenti Ankara'nın metropol ilçelerinden biridir Yenimahalle ilçesi. Son yıllarda Ankara'nın yeni yerleşim bölgesi ve sanayinin kalbi olan Yenimahalle'de 2016 yılı rakamlarına göre 644 bin kişi yaşamaktadır. OSTİM, İvedik Organize Sanayi Bölgesi, Öz Ankara Toptancılar Sitesi, Yıldız Sanayi Sitesi, Erciyes İşyerleri, Başkent Oto Sanayi ve GİMAT gibi sanayi bölgeleri Yenimahalle ilçesindedir. 

Faydalı Yorumlar

  • Şahane Halı ve Koltuk Yıkama Mustafa Çiftci

    Gerçekten söz verdiği gibi lekeler çıkmış. Temiz ve zamanında teslim etti. Teşekkürler Şahane Halı Yıkama.

    Bizi tercih ettiğiniz için biz teşekkür ederiz Murat Bey. Tekrar görüşmek dileğiyle, iyi günler.

  • Pak - Duru Stor Perde ve Koltuk Yıkama Ayse Arpacı

    Atilla Bey'e hizmetlerinden dolayı teşekkür ederim. Çok temiz oldu, çok güzel oldu. Kesinlikle tavsiye ederim.

    Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Güle güle kirletin.

Ankara Yenimahalle Halı Yıkama / Temizleme

: 12 sonuç
Pak - Duru Stor Perde ve Koltuk Yıkama Ayse Arpacı
2 Yorum10Puan
Şahane Halı ve Koltuk Yıkama Mustafa Çiftci
3 Yorum9.7Puan
Peray Temizlik Aydın Uğurlu
3 Yorum9.0Puan
DRY Vip Organik Kuru Temizleme Zafer Yılmaz
Özçankaya Halı Yıkama Haşim Çankaya
Güneş Halı Yıkama Dursun Solmaz
Nazar Halı

Nazar Halı

Ankara / Yenimahalle

Halı Yıkama / Temizleme

Vatan Halı Yıkama Fabrikası Sunay Solmaz
Fırat Halı Yıkama Hasan Taşcı
Genç Halı Osman Genç

Genç Halı

Ankara / Yenimahalle

Halı Yıkama / Temizleme

Nazar Halı Yıkama Erkan Durmaz
Seta Temizlik Abdullah Varlık

Seta Temizlik

Ankara / Mamak

Halı Yıkama / Temizleme